Rugsėjo auka – neseniai pilnametystės sulaukęs vaikinas

Parašė:  2017-10-03

 

Rudens pradžia Plungės rajono keliuose buvo paženklinta krauju. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, rugsėjo mėnesį mūsų savivaldybėje užfiksuota 10 eismo įvykių. Penki iš jų – įskaitiniai: keturi žmonės sužaloti, vienas žuvo. Iš pateiktų suvestinių matyti, kad kai kuriems vairuotojams nė motais gresianti baudžiamoji byla ar administracinė nuobauda už vairavimą išgėrus. Nesibaimindami, o gal nejausdami jokios atsakomybės ir rizikuodami ne tik patys susižaloti, bet ir pražudyti kitus, prie vairo sėdo ir labai girti.
PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖJE
Žuvo jaunuolis
Rugsėjo 7-ąją, apie 9.55 val., Nausodžio seniūnijos Kaušėnų kaimo Babrungo gatvėje automobilis „Subaru Legacy“ lenkė priekyje važiuojančią „Renault Laguną“, kurią vairavo moteris – 1981 m. gimusi K. V. Po lenkimo manevro plungiškis P. L. (g. 1999 m.) nesuvaldė „Subaru“ ir atsitrenkė į kelio betoninius stulpelius. Nuo smūgio mašina apsivertė ir nulėkė į Gandingos HE tvenkinį. Transporto priemonę iš vandens ištraukė ugniagesiai. Kartu ištrauktas ir vairuotojo kūnas. „Subaru Legacy“ vairas buvo dešinėje, automobilis nepriklausė žuvusiajam.
Sužaloti pėstieji
Rugsėjo 4-ąją, apie 10.50 val., Plungėje, ties A. Jucio gatvės 38-uoju namu, mažeikiškis (g. 1962 m.), sunkvežimiu važiuodamas atbulas į vaikų darželio teritoriją, nepamatė pėsčiųjų taku einančios plungiškės (g. 1943 m.) ir ją kliudė. Moteris nuo smūgio pargriuvo ant asfalto. Nukentėjusiajai nustatyta galvos trauma ir galvos smegenų sukrėtimas. Vairuotojas buvo blaivus.
Rugsėjo 15-ąją, apie 21 val., plungiškis (g. 1975 m.) degant žaliam šviesoforo signalui iš A. Jucio gatvės suko kairėn į J. Tumo-Vaižganto gatvę ir partrenkė į važiuojamąją dalį įžengusią moterį (g. 1959 m.), taip pat plungiškę. Mūsų miesto ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajai nustatytas kairiojo blauzdikaulio skeveldrinis lūžimas. Abu įvykio dalyviai buvo blaivūs.
Rugsėjo 23-iąją, apie 12.15 val., Plungėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, ties parduotuve „Senukai“, automobilio „Opel Mokka“ vairuotoja plungiškė R. B. (g. 1977 m.) per vėlai pastebėjo pėsčiųjų perėja einančią mūsų rajono gyventoją E. U. (g. 1995 m.) ir ją partrenkė. Sužalotoji gydoma Plungės ligoninės traumatologijos skyriuje.
Vairavo neblaivūs
Rugsėjo 7-ąją, apie 23.30 val., Plungėje, ties J. Tumo-Vaižganto ir Palankės gatvių sankryža, policija sustabdė automobilį „Opel Calibra“, kurį vairavo žlibiniškis (g. 1979 m.). Vyrui nustatytas 3 promilių girtumas.
Rugsėjo 15-ąją, apie 16 val., Platelių miestelyje vietinis gyventojas (g. 1984 m.) vairavo automobilį būdamas neblaivus (3,39 prom.) ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones.
Rugsėjo 16-ąją, apie 14.55 val., Plungėje, ties Žemaitės gatvės 44-uoju namu, policijos buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“. Nustatyta, kad prie jo vairo sėdėjo girtas (3 prom.) plungiškis (g. 1981 m.).
Rugsėjo 18-ąją, apie 15.50 val., Žemaičių Kalvarijos seniūnijoje, Vilkų kaime, kelių Mažeikiai–Plungė–Tauragė ir Salantai–Plateliai–Alsėdžiai sankryžoje, Mažeikių rajono gyventojas (g. 1982 m.) nesuvaldė automobilio, nuvažiavo į griovį ir kliudė signalinį kelio stulpelį. Paaiškėjo, kad šis vyras ne tik buvo neblaivus (2,97 prom.), bet ir nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemones. Kartu vykę trys keleiviai taip pat buvo girti. Laimei, nė vienas iš ketverto nenukentėjo.
Rugsėjo 30-ąją, apie 22.05 val., pareigūnai Plungėje, Žaltakalnio gatvėje, sustabdytam motorolerininkui Nausodžio seniūnijos Kaušėnų kaimo gyventojui (g. 1968 m.) nustatė 1,69 promilės girtumą. Vyras neturėjo ir teisės vairuoti transporto priemonę.
Apgadino automobilį
Rugsėjo 8-ąją, tarp 1.12 ir 2.02 val., Plungėje, aikštelėje ties Birutės gatvės 31-uoju namu, du neblaivūs vyrai – 1991 m. gimęs (2,52 prom.) ir 1993 m. gimęs (2,05 prom.) – spardė, trankė rankomis stovinčią „Audi A3“. Mašina apgadinta.
Nesiseka ir policijos pareigūnams
Rugsėjo 8-ąją, apie 19.35 val., Plungės rajono policijos komisariato vyriausioji patrulė tarnybos metu vairuodama automobilį „Škoda Yeti“ atsitrenkė į kieme stovintį „Renault“.
RIETAVO SAVIVALDYBĖJE
Pasišalino
Rugsėjo 16-ąją, apie 1.30 val., Rietave, Plungės gatvės ir Aušros alėjos sankryžoje, buvo pastebėti apgadinti du kelio ženklai, o prie jų ant žemės – automobilio kėbulo nuolaužų. Vėliau prie baro „Jūra“ aptiktas stovintis aplamdytas „Renault Laguna“, atitinkantis eismo įvykio vietoje paliktas žymes.
Partrenkta stirna
Rugsėjo 9-ąją, apie 10.35 val., policija informuota, kad, nuo Labardžių kaimo Žemaičių plentu nuvažiavus apie 5 kilometrus link Rietavo, lengvojo automobilio buvo partrenkta stirna. Gyvūnas neišgyveno.
Be teisių, mašina techniškai netvarkinga
Rugsėjo 3-iąją, apie 10.50 val., pareigūnams pranešta, kad, nuo Tverų link Laukuvos nuvažiavus 11 kilometrų, nuo rugsėjo 2-osios griovyje yra „Volkswagen“ markės automobilis. Nurodytoje vietoje mašinos neaptikta, tačiau kelyje Tverai–Šiuraičiai–Laukuva buvo pastebėtas traktorius, tempiantis „VW Caddy“. Prie automobilio vairo sėdėjo Rietavo savivaldybės gyventojas, neturintis vairuotojo pažymėjimo. Paaiškėjo, kad transporto priemonė neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, neatlikta jos techninė apžiūra.
Girtas traktorininkas
Rugsėjo 19-ąją, apie 14.45 val., Tverų miestelio Laukuvos gatvėje į moters sodybos tvorą įvažiavo traktorius. Jį vairavusiam vyrui (g. 1970 m.) nustatytas 3,01 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas