Sakysime. Bet ar išgirs?

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2018-03-16

Ar esate kada girdėję, kaip bitės dūzgia avilyje? Panašiai dabar dūzgia ir pagrindinis mūsų šalies avilys – Seimas. Apkalta ant apkaltos, svaidymasis kaltinimais iš dešinės į kairę ir atvirkščiai. Kažkoks balaganas, ir tiek. Nelabai ir bespėji gaudyti naujienas. Nesuvirškini vienos, žiūrėk, kita iš paskos parlekia.
Dėl apkaltos Mindaugui Basčiui išėjo absoliutus fiasko. Daugelis taip ir liko nesupratę, kas įvyko. Neįžeidžiant menininkų, kartais toks jausmas apima žiūrint performansą: spoksai plačiom akim, o minties nepagauni. Tai va, matyt, ir čia solidariai dalyvavome performanse „Basčio apkalta“.
Tiesa, jau kitą dieną savotiškai išteisintas parlamentaras mandatą padėjo savo valia. Tik ar dabar tai ką nors keičia? Juk dalis mūsų išrinktųjų parodė, kad šiurkštus Konstitucijos pažeidimas gali būti interpretuojamas kaip nieko baisaus. Ir dar man, paprastam žmogui, nesuprantamas balsavimo biuletenio sugadinimas ar nuomonės neturėjimas, t. y. susilaikymas. Reikia manyti, kad ten sėdi protingi, išsilavinę žmonės, tai kokie dar abejojimai tokiu aiškiu klausimu?
Kita vertus, gal ir gerai, kad tokia „kliurka“ išėjo. Jei tikėsime interneto portalais, daugiau nei 20 000 žmonių susidomėjo Andriaus Tapino kvietimu jungtis į mitingą prie Seimo. Aišku, dar nežinia, kiek ateis, kuo tas protestas baigsis. Tačiau giliai širdyje kirba, kad vargu ar išgirs paprastus žmones aukštai sėdintieji. Taip, skamba pesimistiškai, bet ką jau ką, o pažadus politikai moka žarstyti iš kairės į dešinę be jokių skrupulų. Ar neatsitiks taip ir šį kartą? Ar esate girdėję kurį nors politiką viešai per televiziją sakant: „Taip, čia ir čia aš suklydau, tai mano kaltė.“ Iš fantastikos srities, ar ne?
Lengviausia durti pirštu į kitus ir kaltinti, kaltinti, kaltinti. Valdantieji žada inicijuoti apkaltą 29 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariams dėl to, kad jie esą buvo susitarę, kaip balsuoti per apkaltą. Šie atsakė panašiu ėjimu: užregistruotas siūlymas dėl pirmalaikių Seimo rinkimų. Tikras cirkas ir dar veltui.
Mieli ponai, gal jau užteks tampyti tą ir taip sudilusią paklodę, gal jau laikas užmiršti savo ambicijas ir pradėti galvoti ne tik apie save, kol visi, kurie tik gali, neemigravo iš šalies?
Ar čia man vienai taip atrodo, kad šie metai tokie skandalingi? Santaros klinikų skandalas, dabar akibrokštas su apkalta. O metai net nespėjo įsibėgėti. Tiesa, jei prakalbome apie skandalus, vienas labai jau nutilo. Ar kas nors ką nors girdėjote apie buvusį liberalą Eligijų Masiulį užklupusius nemalonumus, o svarbiausia, kas vyksta toliau? Nieko? Aš irgi nieko negirdėjau. Jei pradėtume kapstytis giliau praeitin, kiek tokių skandalų būta, tik jų pabaigos dažniausiai švelniai juokingos. Nėra tvarkos, ir tiek.
O apsitvarkyti jau reikėtų, juk pavasaris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas