„Saulės“ gimnazijos mokytojoms – matematikų patriarcho medaliai

Parašė: Plungės „Saulės“ gimnazijos inf. 2019-02-07

Pirmą antrojo pusmečio dieną Plungės „Saulės“ gimnazijoje šurmuliavo Karjeros dienos dalyviai: gimnazistai, jų tėvai, mokytojai, Platelių, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus ir Kulių gimnazijų atstovai.
Tradiciniame renginyje gausiai sulaukta svečių iš Vilniaus universiteto Medicinos, Ekonomikos ir verslo administravimo, Filosofijos, Matematikos ir informatikos fakultetų. Atvyko studentų ir dėstytojų iš Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, taip pat Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto, Šiaulių universiteto, Klaipėdos universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kauno kolegijos ir Socialinių mokslų kolegijos atstovai.
Apie stojimo sąlygas į mūsų šalies aukštąsias mokyklas mokinius, jų tėvus supažindino Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti vyr. konsultantė Odeta Kardauskė. Paskaitas gimnazistams, jų tėvams ir mokytojams apie karjeros pasirinkimo aktualijas skaitė žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas.
Labai džiugu, kad Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Matematinės informatikos katedros vedėjas dr. Vilius Stakėnas už didelį indėlį ugdant mokinius įteikė Lietuvos matematikų draugijos apdovanojimą – matematikų patriarcho Zigmo Žemaičio medalius – Plungės „Saulės“ gimnazijos mokytojoms Irenai Lukauskienei ir Virginijai Lukavičienei.
Lietuvos švietėjo, matematikų patriarcho Z. Žemaičio (1884–1969) medalis sukurtas minint jo 100 metų gimimo sukaktį (skulptorius Antanas Žukauskas). Šis apdovanojimas skiriamas asmenims, nusipelniusiems Lietuvos švietimui, mokslui, dvasinei nacionalinei kultūrai.
Didžiuojamės gimnazijos mokytojomis I. Lukauskiene ir V. Lukavičiene! Sveikiname ir linkime sėkmės ir puikių pedagoginių rezultatų!
Aukštųjų mokyklų atstovai surengė informacinę mugę: gimnazistai turėjo puikią progą pasidomėti ir daugiau sužinoti apie studijavimo Lietuvoje galimybes, įsigilinti į siūlomų studijų programas.
Pirmų gimnazinių klasių mokiniams buvo suorganizuota išvyka į Klaipėdą: aplankytos Lietuvos aukštoji jūreivystės ir Turizmo mokyklos, saldainių fabrikas UAB „Roshen“. „Antrokai“ lankėsi „Vičiūnų“ įmonių grupės gamyklose ir Plungės ligoninėje.
Karjeros dienos renginiai tęsiasi: vasario 7 dieną gimnazistai ruošis kelionėn į Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmus, kur vyks Lietuvos aukštųjų mokyklų mugė „Studijos 2019“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Streikmetis (1)

Pirmieji į miestus atriedėjo traktoriai. Po dienos savo nepasitenkinimą demonstravo vežėjai. Į gatves išėjo akademinė bendruomenė, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas