Savo maitintoją jau turi ir kaimų mokyklos

Parašė: „Plungės“ inf 2018-03-20

Prieš kurį laiką rašėme, kad Plungės miesto mokyklose mokinių maitinimo paslaugą iš viešosios įstaigos „Kretingos maistas“ perėmė uždaroji akcinė bendrovė „Grūstė“. Kovo 9 dieną sutartys pasirašytos ir rajono kaimų mokymo įstaigose.
Priminsime, kad minėtosios paslaugos pirkimo sąlygos miesto ir kaimų mokykloms buvo rengiamos skirtingos. Plungės mokymo įstaigų mokinių maitinimo konkursą kuravo „Ryto“ pagrindinė mokykla, kaimų (išskyrus Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją – aut. past.) – Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija.
Nors pirkimai ir buvo paskelbti vienu metu, tačiau telefonu kalbintas gimnazijos Žemaičių Kalvarijos miestelyje direktorius Zenonas Garbenčius neslėpė, kad procedūrą teko sustabdyti dėl įsivėlusių klaidų, tad viskas šiek tiek nusitęsė. Kaip sakoma, kas nedirba, tas neklysta.
Pasak direktoriaus, darbo buvo daug, konkursas vyko ilgiau, nes, priešingai nei miesto mokyklos, kaimų mokymo įstaigos į vertinimo kriterijus įtraukė ne tik ekonominio naudingumo (mažiausią kainą – aut. past.), bet ir kokybinius rodiklius.
Pirminius pasiūlymus pateikė trys bendrovės, tačiau iš tolesnės kovos viena pasitraukė ir galutinių pasiūlymų sulaukta tik iš dviejų pretendenčių. Čia, kaip ir mieste, konkuravo VšĮ „Kretingos maistas“ ir UAB „Grūstė“.
Kaip pasakojo Z. Garbenčius, pirmiausia buvo vertinami paslaugos teikėjų kokybiniai rodikliai, vėliau – jų siūloma kaina. Taip jau susiklostė, kad vertinant tiek kokybinius, tiek kainos pasiūlymus geriau pasirodė „Kretingos maistas“. Taigi su šia įmone nuo balandžio 1 dienos įsigaliosiančią sutartį pasirašė Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus, Platelių, Kulių gimnazijos ir Šateikių pagrindinė mokykla.
Sutartis sudaryta trejiems metams.
Dabar paslaugos teikėjai derina patalpų, įrangos nuomos klausimus ir pan. „Kol vyksta derinimas, vaikai tikrai maitinami“, – patikino direktorius.
Pasiteiravome gimnazijos vadovo, ar tiki, kad dabar, kai sutartį su maitintoja pasirašė kiekviena mokykla atskirai, mokiniai mažiau skųsis dėl maisto kokybės. „Esu įsitikinęs, kad pusė maisto skonio priklauso nuo virėjo. O pas mus ir iki šiol dėl valgio skundų nebuvo itin daug“, – atsakė Z. Garbenčius. Tačiau pritarė tam, kad kontrolės svertų turės daugiau.
.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Dabar svarbu neužtrenkti durų (0)

Mes dažnokai paburnojame ant valdžios – ir šiokia ji, ir anokia. Betgi mes patys ją renkame. […]

2019-02-05
Nesutinku! (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate situaciją Plungės r. savivaldybėje, kai po 2-ojo rinkimų turo meru tapo liberalas, o į valdančiąją koaliciją Liberalų sąjūdis neįeina?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas