Sukaktuvininkams – popiežiaus Pranciškaus palaiminimas

Parašė:  2017-09-29

Šv. Mykolo Arkangelo atlaiduose, per kuriuos paminėtas Rietavo parapijos senelių globos namų 20-metis, šv. Mišias aukojo rietaviškiams gerai pažįstamas kunigas Česlovas Degutis.
Klebonas Antanas Gutkauskas, sveikindamas tikinčiuosius, susirinkusius į atlaidus, kalbėjo, kad Č. Degutis senelių namų Rietave statybos ėmėsi tada, kai jau dvidešimt savo gyvenimo metų buvo paskyręs Dievo tarnystei. Šį rudenį jo įkurta globos įstaiga švenčia veiklos 20-metį, o pats dvasininkas – kunigystės 40-metį.
Prieš prasidedant pamaldoms, Rietavo bažnyčios skliautais nuvilnijo Mykolo Kleopo Oginskio polonezas. Muzikos garsų sugraudintas Č. Degutis prisiminė parapijoje praleistus metus, čia kilusias ir įgyvendintas idėjas.
Giliausias Rietavo krašto žemėje dvasininko paliktas pėdsakas – senelių globos įstaiga. Už tai, kad jo dėka seni ir vieniši žmonės turi kur saugiai leisti senatvę, Č. Degučiui dėkojo Savivaldybės vadovas Antanas Černeckis. Už pradėto darbo tęsimą, rūpinimąsi globos reikalingais žmonėmis padėkos žodžiai iš mero lūpų nuskambėjo kunigui A. Gutkauskui ir įstaigos darbuotojų kolektyvui.
Sukaktuvininkus sveikino ir Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius Vytas Rutkauskas.
Parapijiečių akivaizdoje kunigas A. Gutkauskas perdavė kolegai Č. Degučiui popiežiaus Pranciškaus palaiminimą.
Garbingo Romos katalikų bažnyčios vadovo palaiminimo ir sveikinimų sulaukė ir 80-metį švenčianti Marijos legiono narė Zita Auškalnienė, sidabrinių vestuvių sukaktį minintys sutuoktiniai Snieguolė ir Vaidotas Šliogeriai.
Susirinkusiesiems koncertą dovanojo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos mokiniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar Jus domina XXI pasaulio futbolo čempionatas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas