Svečius raitelius žirgynas vaišino gimtadienio tortu

Parašė:  2017-06-13

Birželio 3-iąją Rietavo žirgynas šventė septynerių metų sukaktį. Į renginį suvažiavo raiteliai ir žirgai iš visos Lietuvos.
Sukaktį žirgynas paminėjo konkūrais. Su visais, atvykusiais pasveikinti šia proga ir išmėginti jėgų varžybose, labinosi įstaigos direktorius Ričardas Astrauskas. Šeimininkas pasidžiaugė, kad jau šeštąjį kartą į šventę atvažiuoja ir visai savaitei Vatušiuose pasilieka Žemaitijos dailininkų sąjungos nariai, kurie plenero metu drobėse įamžina gražiausius Rietavo apylinkių vaizdus.
Sėkmės raiteliams, kūrybinio įkvėpimo ir gražaus oro dailininkams linkėjo su saldžiomis dovanomis į renginį atvykęs Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, vyriausiasis varžybų teisėjas Gedmantas Grygelis.
Varžybų dalyviams apjojus tradicinį garbės ratą, raiteliai ir jų žirgai ruošėsi konkūrams. Šį kartą rungtasi keturiose grupėse. Iki 12 metų amžiaus vaikams, kurie dar nešokinėja su žirgais, buvo skirtas konkūras „Numesta kartis“, pirmą kartą startuojantiems raiteliams arba jauniems žirgams – „Peršoksiu“. 80 centimetrų aukščio kliūtis teko įveikti konkūro „Dovana žirgynui“ dalyviams, o sudėtingiausios, vis sunkėjančios kliūtys laukė raitelių, išdrįsusių išbandyti savo žirgų galimybes „Rietavo žirgyno gimtadienio“ rungtyse.
Gausiausias dalyvių skaičiumi buvo mažiesiems skirtas konkūras. Prie starto stojo 28 raiteliai. Jiems sekėsi puikiai. Visi šio konkūro dalyviai iš varžybų grįžo vežini diplomais ir medaliais.
Konkūre „Peršoksiu“ buvo dvi įskaitos – jaunų žirgų ir jaunų raitelių.
Jaunų žirgų įskaitoje nugalėjo Rietavo žirgyno atstovė Neringa Laurinaitytė su žemaituku Aukuru. Antroji vieta atiteko Viktorijai Veckaitei iš Panevėžio rajono ir jos žirgui Nova Mir, trečioji – Rietavo žirgyno trenerei Jolantai Sebastijonei, jojusiai tuo pačiu Aukuru.
Jaunų raitelių įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Glorija Dargužaitė, antrąją – Jūratė Dijokaitė. Abi raitelės iš Vilkyčių sporto klubo „Kadrilis“ jojo žirgu Kadriliu. Trečiąją prizinę vietą „pačiupo“ rietaviškė Iveta Kaušytė su Ketoma.
Konkūre „Dovana žirgynui“ pačiu šauniausiu tandemu įrodė esantys Iveta Janavičiūtė ir Dekanas (Smalininkai). Sidabrinę poziciją užėmė J. Dijokaitė ir žirgas Kadrilis. Bronzinę – Gaudenė Janavičiūtė (Smalininkai) su Bildute.
Sudėtingiausiame „Rietavo žirgyno gimtadienio“ konkūre nugalėjo žirgu Dekanu jojusi I. Janavičiūtė. G. Janavičiūtė su kumele Žeimena „užskriejo“ ant antrosios vietos pakylos, Greta Pužauskaitė ir Blicas įsitvirtino trečiojoje pozicijoje.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir diplomais. Visi dalyviai, kurių būrys šiemet buvo itin gausus, pakviesti valgyti šventinio torto.
Sėkmės sukaktuvininkams linkėjo ir menininkai. Žemaitijos dailininkų sąjungos nariai jau šešeri metai jaukiai prisiglaudžia Rietavo žirgyno glėbyje, kur, įkvėpti nuostabios ramybės, mėgaudamiesi buvimu kartu, kuria meną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Darbo vietas netrukus atims robotai? (0)

Turbūt kiekvienas esame matę fantastinių filmų, kuriuose žmonių atliekamas funkcijas perima robotai ir dirbtinis intelektas. Naujausi […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar mėgstate skaityti knygas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas