Teisybės paieškos baigėsi dar vienu teistumu

Parašė: Luka SAULIENĖ 2017-06-30

Plungės rajono apylinkės teisme birželio 22-ąją paskelbtas apiplėšimo panaudojant šaltąjį ginklą baudžiamosios bylos nuosprendis. Su peiliu teisybės ieškojęs plungiškis Deividas Skersonas (g. 1999 m.) į savo „sąskaitą“ įsirašė dar vieną teistumą.
Nukentėjusiuoju šioje byloje pripažintas S. Š.
Skaitytojams priminsime, kad dviejų jaunų vyrų susitikimas, pasibaigęs grasinimu peiliu, įvyko šiemet vasario 21-ąją. Kaip teigiama kaltinamajame akte, tądien, apie 19.30 val., Plungėje, J. Tumo-Vaižganto gatvės 54-ojo namo kieme, automobilyje D. Skersonas paprašė S. Š. parodyti vieną mobiliojo ryšio telefoną (vertė 20 eurų), paskui – kitą (vertė 15 eurų). Apžiūrėjęs aparatus, plungiškis išsitraukė peilį, pagrasino jų pardavėjui: „Dabar tarsimės kitaip“, ir iš mašinos pasišalino pasiėmęs minėtuosius telefonus.
Teisiamasis su kaltinimais nesutiko. Neva S. Š. apgavo jo draugą, kai už vaizdo registratorių „įkišo“ neveikiantį telefoną. Tad ir ėmėsi vykdyti teisingumą. (Plačiau apie įvykio detales iš kaltinamojo, nukentėjusiojo ir liudytojo lūpų rašėme birželio 20 dienos laikraščio numeryje, straipsnyje „Dabar tarsimės kitaip“.)
Sakydamas baigiamąją kalbą, prokuroras pastebėjo, kad D. Skersonas anksčiau du kartus teistas už nusikaltimus nuosavybei. Kadangi ankstesnes bausmes – viešuosius darbus – plungiškis pakeitė į areštą (anot jo, dirbti viešuosius darbus jam ne prestižas – aut. past.), o padarytas nusikaltimas priskiriamas prie sunkių, valstybinis kaltintojas prašė teisiamajam skirti dvejus metus šešis mėnesius laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant dvejiems metams. Taip pat įpareigoti jauną vyrą per du mėnesius įsidarbinti arba užsiregistruoti darbo biržoje ir pusę metų lankyti elgesio pataisos programą.
Birželio 22-ąją teismas paskelbė verdiktą. D. Skersonas pripažintas kaltu dėl jam inkriminuotos nusikalstamos veikos. Laisvės atėmimo bausmė paskirta tokia, kokios ir prašė prokuroras. Be to, plungiškis įpareigotas per du mėnesius įsidarbinti ar užsiregistruoti darbo biržoje arba pradėti mokytis. Na, o prievolę lankyti elgesio pataisos programą teismas sumažino perpus, nei prašė valstybinis kaltintojas.
Nuosprendis per 20 dienų gali būti apskųstas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Pilietiškas praeivis parašė:

    šis ‘mažoras“ sėdės,ir tik laiko klausimas kada. Šioje istorijoje blogiausia tai,jog jo mama laike pakišusi ranką po užpakaliu kada to visai nereikėjo daryti. Girdėjau, kad ten kur jis gyvena praktiškai nebėra kaimynų kurių šis banditėlis nebūtų apvogęs.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Vietos užteks visiems (0)

Bobų vasara kviečia dar kartą, prieš paneriant į rudens miglas ir darganas, pasidžiaugti šiluma, pasimėgauti gamtos […]

2018-10-08
Be komentarų (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Vaikų ugdymo įstaigose įsigalioję nauji maitinimo reikalavimai sukiršino visuomenę. Kaip manote, ar bus naudos iš pagal higienos normas subalansuoto maisto?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas