TV projekto „Lietuvos balsas“ laimėtoja – alsėdiškė Gerda!

Parašė: Kalbino Daiva GERIKIENĖ 2019-01-10

Į 2019 metus Plungė žengė su džiugia naujiena: keletą mėnesių tęsęsis pramoginis televizijos projektas „Lietuvos balsas“ baigėsi gruodžio 30 dieną nugalėtojo išrinkimu – laurus nuskynė Gerda Šukytė iš Alsėdžių! Kad taps šalyje populiaraus šou laimėtoja, ši šešiolikmetė net nedrįso svajoti, tačiau jos gerbėjai tuo neabejojo – Gerda surinko daugiausia ją palaikančių žmonių balsų tarp visų finalininkų! Santūrumas ir kuklumas, galbūt net keistumas – visa tai pakerėjo projekto publiką. Kad Gerda niekada nedaugžodžiauja, įsitikinome ir patys pakviesdami ją pasikalbėti. Bet turbūt čia ir yra merginos išskirtinumas – už ją kalba jos atliekama muzika. Ir žmonės tai įvertino.
„Laužėme stereotipus. Pirmą kartą susidūriau su tokiu tikrumu. Nėra autoritetų, nėra „super vau“ reakcijų. Atrodo, kad jai niekas nedaro įspūdžio, ir visa tai yra natūralu ir nesumeluota“, – apie Gerdą atsiliepė jos projekto mokytoja Inga Jankauskaitė.
Skaitytojų dėmesiui – pokalbis su „Lietuvos balso“ laimėtoja.
– Gerda, kokios mintys pirmiausia aplankė, kai išgirdai, jog tapai „Lietuvos balso“ nugalėtoja?
– Iš pradžių buvo baisu. Nieko nesupratau, buvau labai sutrikusi.
– Ar tikėjai savo sėkme? Kas apskritai paskatino Tave dalyvauti šiame projekte?
– Niekad nemaniau, kad taip galėtų nutikti. Nesitikėjau, nes bijojau nusivilti, tad prieš kiekvieną laidą kartojau, kad jau viskas. O projekto pradžia buvo netikėta. Tėvai dažnai sakydavo: „Įdomu, kiek tau pavyktų pasiekti projekte…“, tad užsiregistravau ir jiems pranešiau apie tai, kai jau reikėjo mane nuvežti į perklausą Plungėje.
– Nuo pat projekto pradžios visi akcentavo Tavo asmenybės išskirtinumą, scenos žmogui nebūdingą kuklumą ir santūrumą. Ar tokia esi ir sau artimoje aplinkoje, o gal toks įvaizdis – gerai apgalvoto šou dalis siekiant pergalės?
– Tokia artimoje aplinkoje nesu, bet vos susidūrus su svetimais žmonėmis kažkaip savaime viskas užsiblokuoja, nesistengiu kalbėti, trukdyti ar kitaip įkyrėti aplinkiniams. O kadangi „Lietuvos balso“ scena man buvo labai toli nuo mano kasdienybės…
– Kaip vertini savo mokytoją I. Jankauskaitę? Ar lengva buvo su ja dirbti? O jai su Tavimi? Kokių pastabų dažniausiai iš Ingos sulaukdavai?
– Labai šilta moteris. Prižiūri, kai kas nors negerai, leidžia išsipasakoti.
– Kokie buvo Tavo santykiai su kitais projekto dalyviais? Gal susiradai draugų? O gal priešingai – dėl laimėjimo vyko arši konkurencija?
– Konkurencijos nejutau. Visi labai palaikė. Nors nelabai bendravau su dalyviais, bet tai buvo vertingos pažintys, kurių nepamiršiu niekad.
– Grįžkime prie dainavimo. Kaip apskritai jis atsirado Tavo gyvenime? Tavo šeima yra muzikuojanti ir dainuojanti?
– Viskas prasidėjo nuo mano pirmo išėjimo į sceną. Tai buvo Tėvo dienos proga surengtas koncertas. Man tada buvo penkeri metai. Mano šeima, kiek aš pastebiu, muzikali, tik niekad nesireiškė viešai.
– Kokiais ligšioliniais muzikos pasiekimais gali pasigirti?
– Su mokyklos (Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos – aut. past.) tercetu (Iveta Silkauskaitė, Silvija Jonušaitė ir aš) pasiekiau gana daug. 2018 metų „Dainų dainelės“ laureatės, pirmoji vieta konkurse „Mūsų dienos 2018“. Tai tik dalis visų mūsų laimėjimų.
– Ką Tau reiškia dainavimas? Ar planuoji su juo sieti savo ateitį?
– Dainavimas yra mano išsiliejimo būdas. Kadangi man taip pasisekė, tai stengsiuosi su dainavimu ir sieti savo ateitį.
– Su „Lietuvos balso“ laimėtojos vardu Tau atiteko ir piniginis prizas. Paprastai panašių projektų nugalėtojai teigia, kad laimėtą sumą ketina investuoti į su muzika, dainavimu susijusius mokslus, dainų įrašus ir pan. Ar ir Tu turi tokių siekių?
– Pirma planuoju pirkti kompiuterį, o likusius pinigus investuosiu į muziką.
– Projektas pasibaigė, tapai nugalėtoja, kas toliau laukia šešiolikmetės Gerdos?
– Planuoju išleisti keletą dainų ir pradėti rengti koncertus. Ir pirmasis suplanuotas mano pasirodymas bus jau kovo 23 dieną I. Jankauskaitės koncerte „Žalgirio“ arenoje Kaune.
– Sėkmės siekiant dainavimo aukštumų!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kur dingo pagarba žmogui? (0)

Na, štai – išsirinkome naują Prezidentą. Nors visa Lietuva pasisakė už jį, viešoje erdvėje nestinga komentatorių, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidento II turo ir Europos Parlamento rinkimų rezultatus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas