Už nepriekaištinga tarnyba – generalinio komisaro dovana

Parašė:  2008-10-07

Spalio 2 diena, kaip ir kiekvienais metais, policijos pareigunai minejo savo profesine švente – Angelu sargu diena. Tik šiemet ji – ne eiline, o jubiliejine. Mat Lietuvos policija mini savo veiklos 90-meti. Ta proga Plunges policijos komisariato darbuotojai rinkosi i minejima.

Pasveikinusi i švente susirinkusius pareigunus ir renginio svecius, Plunges policijos komisariato viršininke Dangirute Jurkuviene pirmiausia prisimine savo gyvybe tarnyboje paaukojusius policininkus. Ant ju kapu išvežtos geles. Veliau pasveikino policijos veteranus, geru žodžiu paminejo tuos, kurie už nepriekaištinga tarnyba verti pagyrimo.
Didžiausios pagarbos šiemet nusipelne pareigunas Andrius Dobilas – jam Lietuvos generalinio komisaro isakymu už nepriekaištinga ir pavyzdinga tarnybiniu pareigu atlikima iteiktas vardinis rankinis laikrodis.
Viršininkes D. Jurkuvienes isakymu treciojo laipsnio policijos pasižymejimo ženklu apdovanoti: Loreta Tamaliunaite, Andrius Balsys, Povilas Šiaulys, Vytas Garbenis, Ingrida Pilitauskiene, Tytas Savickas, Arunas Bitaris, Tadas Danys, antrojo laipsnio policijos pasižymejimo ženklu – Daiva Gabaliene.
Padekos iteiktos Kestuciui Ruveliui, Egidijai Latakaitei, Robertui Vaitkui, Gintarui Ciuteikiui, Vaciui Stonkui, Laimondui Saldukui, Augenijui Palubinskui, Vilmai Bartkevicienei, Reginai Riškienei, Aušrai Butkienei, Lijanai Palubinskienei, Zitai Kazlauskienei, Raimondui Kurmiui, Andriui Bagdonaviciui, Virginijai Karaliunienei.
Šventes proga penkiems pareigunams panaikintos drausmines nuobaudos. Be to, pasipilde ir paciu policininku bei policijos remeju gretos – prisieke keturi nauji pareigunai, o i remejus priimtas policijai nuolat talkinantis nakvynes namu direktorius Gintaras Armalis.
Pasibaigus apdovanojimu ceremonijai, prasidejo sveikinimai. Sveikintoju buvo išties daug: Seimo narys Jonas Jagminas, mere Elvyra Valerija Lapukiene, kaimo seniuniju seniunai, bent keli kandidatai i Seimo narius, Plunges rajono apylinkes teismo, Plunges priešgaisrines gelbejimo tarnybos, Plunges rajono aplinkos apsaugos agenturos atstovai, verslininkai ir daug kitu. Pareigunams dekota už darba, linketa atkaklumo, atliekant pareiga, ir asmenines laimes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas