Varžybos su liūdesio gaida

Parašė:  2017-09-01

Šaudymo varžybos garbės medžiotojo Beno Čiučio taurei laimėti „Kontaučių“ klube vyksta nuo 2000-ųjų. Šiemet jos – su liūdesio gaida. Prieš pat varžybas dėl nepagydomos ligos iš gyvenimo išėjo vienas šauniausių klubo medžiotojų Ričardas Zaleckas. Jo atminimui kolegos paleido šūvių salvę.
Kitaip negaliu… Ne tiek norisi rašyti apie varžybas, kiek prisiminti Ričardą. Tai buvo azartiškas medžiotojas, bet kartu gerbė kiekvieną žvėrį ir neapgalvotų šūvių vengė. Jis buvo labai ūkiškas, visada patardavo ir itin prisidėdavo tvarkant klubo ūkinius reikalus.
Ričardas gyveno Telšiuose. Vykdamas į medžioklę Kantaučiuose, stebėdavo žvėrių pėdsakus ir mums supasakodavo, kokių toje teritorijoje yra, ir kartais jo paraginti būtent ten medžiodavome.
Klubas neteko labai gerbiamo, kilnaus, supratingo medžiotojo, mokėjusio su visais rasti bendrą kalbą.
O B. Čiučio taurę laimėjo Martynas Slivskis. Varžybose buvo trys rungtys: šaudyta į lėkšteles, į bėgantį „šerną“ ir karabinu į šerno taikinį iš stovėsenos.
Antrąją vietą užėmė vienas iš klubo lyderių Antanas Gricius. Jis šaudydamas karabinu vienose rajono varžybose tapo nugalėtoju ir tuo nustebino net Kombinuoto medžioklinio šaudymo federacijos narius daugkartinius laimėtojus.
Trečiasis liko Arūnas Garbenčius. Jis irgi ne kartą įvarė „baimės“ draugijos asams. Rajono varžybose yra laimėjęs šaudymo į bėgantį „šerną“ rungtį.
Savo taiklumą išmėgino ir klubo narių antrosios pusės bei auganti pamaina – būsimieji medžiotojai. Tarp moterų pirmoji buvo Aušra Juškienė, o tarp jaunimo – Arnoldas Šapalas.
Po šių varžybų paaiškėjo komanda, dalyvausianti rajono pirmenybėse, – „Kontaučiai“.
Apdovanojus nugalėtojus priesaiką davė naujas klubo narys Gintautas Rimkus. Jam teko priklaupti prie vėliavos, išklausyti tekstą, mokantį gerbti žvėris ir medžioklės kolegas. Naujoką pašventino ir jam sėkmės palinkėjo seniausias klubo medžiotojas B. Čiutys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Demokratija ir diskusija – neatskiriamos sesės (0)

Nusipirkau spalio 16 dienos laikraštį „Plungė“ ir jame radau įdomų Lukos Saulienės straipsnį „Plungės problemos politikų […]

2018-10-08
Be komentarų (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Lapkričio 14-ąją vyko socialinė akcija „Raudonas balionas“, siekianti atkreipti dėmesį į stringančią vaiko teisių apsaugos reformą. Ką manote?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas