Žaltakalnio ir J. Tumo-Vaižganto gatvių remontininkai – „ant kilimėlio“

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2017-12-29

Ne vieną mėnesį plungiškiams nepatogumų kėlęs Žaltakalnio ir J. Tumo-Vaižganto gatvių remontas eina į pabaigą. Tai, kas dar neatlikta, bus padaryta kitais metais, o dabar remontininkai, kaip sakoma, jau vynioja meškeres. Baimindamiesi, kad taisomosios gatvės žiemai liks pusiau skustos, pusiau luptos, Plungės rajono savivaldybės administracijos vadovai prieš šventes „ant kilimėlio“ pasikvietė minėtąsias gatves tvarkančių įmonių – UAB „Šiaulių plentas“ ir UAB „Plungės Jonis“ – atstovus.
Kaip sakė Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, nerimą kėlė daugelis dalykų: nesutvarkytos nuovažos, neveikiantis apšvietimas, nevalomas šaligatvis, kuriuo žmonės eina į sveikatos priežiūros įstaigas ir toje pusėje esančius prekybos centrus. „Man pačiam teko važiuoti į ligoninę. Nuovaža baisi, vienos duobės. Šitaip žiemai palikti negalima. Juolab kad važiuojant ne tik automobiliai gadinami, bet ir ištisinės asfalto dangos kraštai tuoj bus nulaužyti. Todėl ir nutarėme kviestis remontininkus“, – paaiškino Savivaldybės administracijos vadovas.
Susitikime, kurio metu apžiūrėtas remontuojamas objektas, be R. Bagužio, dalyvavo jo pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis, UAB „Šiaulių plentas“ gamybos direktorius Vaidotas Varnas, UAB „Plungės Jonis“ generalinis direktorius Gintas Orda ir kiti.
Į objektą atvykę Savivaldybės administracijos atstovai pastebėjo, kad nuovažos prieš šį susitikimą šiek tiek aptvarkytos. Ant jo užpiltas papildomas frezuoto asfalto sluoksnis. „Mes frezuoto asfalto nuolat pilame, tačiau esant tokiems orams jis tuoj ištaškomas, vėl atsiranda duobių. Taip ir bus, kol nuovažos nebus išasfaltuotos“, – kalbėjo G. Orda.
Asfaltą klojančio „Šiaulių plento“ gamybos direktorius V. Varnas tikino, kad visos nuovažos netrukus būsiančios išasfaltuotos. „Technika jau atvežta, darbai pradėti. Tik ne nuo ligoninės link miesto centro, o nuo Žaltakalnio gatvės galo. Visas nuovažas įsipareigojame išasfaltuoti. Juk yra sutartis. Statybvietė mūsų ir paliksime ją tokią, kaip priklauso. Žinoma, jei tik leis oro sąlygos“, – žadėjo rangovo atstovas.
Kita problema – nėra apšvietimo. O tai nesaugu ir važiuojantiesiems, ir einantiesiems pėstute. Savivaldybės administracijos atstovai sakė girdėję, kad „Šiaulių plentas“ neatsiskaito su apšvietimą įrengusiu subrangovu, todėl šis esą delsia įjungti sistemą, be to, neva grasina už skolas nusiimti šviestuvus. V. Varnas apie skolas subrangovui nebuvo linkęs kalbėti, bet patvirtino, kad pažyma iš Energetikos komisijos jau gauta, apšvietimo sistema esanti išbandyta ir tikrai veikianti, na, o šventėms ji būsianti įjungta.
Savivaldybės administracijos vadovai rangovams priekaištų turėjo ir dėl neprižiūrimų naujųjų šaligatvių, kuriais pastarosiomis dienomis dideli srautai plungiškių ėjo į prekybos centrus „Lidl“, „Jurkėnė“. Beje, ir tądien, kai lankytasi objekte, šaligatviai buvo ir snieguoti, ir apledėję, tad problema buvo akivaizdi. „Jau esame sudarę sutartį su valstybės įmonės „Kelių priežiūra“ Telšių padaliniui priklausančia Plungės kelių tarnyba. Ši per žiemą tvarkys ir gatvę, ir šaligatvius. Taigi neprižiūrėtų jų tikrai nepaliksime“, – teigė rangovų atstovai.
Kaip sakė „Šiaulių plento“ gamybos direktorius V. Varnas, jie objektą (Žaltakalnio gatvę, naująją žiedinę sankryžą ir dalį J. Tumo-Vaižganto gatvės) yra įsipareigoję užbaigti iki kitų metų rugsėjo 8-osios. Tai, apie ką kalbėta per susitikimą su Savivaldybės administracijos atstovais, žadama padaryti šiemet. Kiti darbai „keliauja“ į 2018-uosius. Tuomet bus pilamas dar vienas asfalto sluoksnis, tvarkoma aplinka ir t. t.
Beje, Savivaldybės administracijos ir rangovų atstovų susitikimas vyko gruodžio 20-ąją. Praėjus savaitei, gruodžio 27-ąją, patikrinome, ar rangovai tesi savo pažadus. Deja, teko nusivilti: nuovažų asfaltavimas tik pradėtas ir nebaigtas, o apšvietimas dar neįjungtas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Ermestas parašė:

    Nuovaža į ligoninę baisi? Hahaha. Ten pora duobelių. Geriau 200m į priekį užsukit į Beržų gatvę. Seniūnas jau daug metų nesugeba rasti lėšų šitam ralio ruožui sutaisyti.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas