Žvarbų vakarą – medingėniškių susibėgimas

Parašė:  2017-11-21

Kiekvieną rudenį, merkiant lietui ir stūgaujant vėjui, jaukiuose ir šiltuose savo kultūros namuose susirenka Medingėnų seniūnijos gyventojai.
Medingėniškiai – darbštūs ir linksmi žmonės. Ir kaip nesilinksminsi, jei visi darbai jau nudirbti, o derlius supiltas aruoduose? Tad vos užgrojus vietos muzikantams publika nieko nelaukdama plojo jiems į taktą.
Su gera nuotaika į šventę atvyko ir svečiai. Pirmieji sveikinimo žodį bendruomenei tarė Seimo narys Jonas Varkalys ir jo padėjėjas Algirdas Pečiulis. Gražius jų linkėjimus lydėjo saldi dovana – tortas.
Pabūti žvarbų vakarą kartu su medingėniškiais taip pat atvažiavo parlamentaras Jurgis Razma. Geros šventės linkėjo ir Rietavo savivaldybės kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė. Viešnia pasidžiaugė medingėniškėmis kultūros šviesuolėmis Virgina Budriene ir jos bendravarde Virgina Žadeikiene, bendruomenės pirmininke Irena Bagdoniene ir seniūne Salomėja Čiesniene.
Svečių pasisakymus keitė dainos, o jų tą vakarą daug nuskambėjo. Gražiausius kūrinius susirinkusiesiems atliko ir puikią nuotaiką visiems dalijo „Medingos“ kolektyvas ir jų draugai – kapelos „Sosieda“ ir „Riviena“ iš Žemaičių Kalvarijos ir Žlibinų.
Ne tik muzikos klausėsi susirinkusieji. Tradiciškai per rudeninį susiėjimą medingėniškiai aptaria nuveiktus darbus, pagerbia darbščiausius, labiausiai savo sodybas puoselėjančius gyventojus.
Anot Medingėnų seniūnijos gražiausiai tvarkomų sklypų apžiūros-konkurso komisijos pirmininkės Bronislavos Lakačauskienės, žmonės taip pamilę grožį, kad išvardyti visus puikiai besitvarkančiuosius ir išrinkti gražiausias sodybas darosi sudėtinga. Tačiau komisija savo užduotį atliko. Padėkos raštus už išpuoselėtas sodybas seniūnė S. Čiesnienė ir komisijos pirmininkė B. Lakačauskienė įteikė Nijolei ir Romualdui Kubiliams, Virginai ir Algirdui Budriams, Adelei ir Povilui Paulauskams.
Medingėnuose gyvenančiais žmonėmis džiaugėsi I. Bagdonienė. Bendruomenės pirmininkė padėką už darbą su kaimo jaunimu skyrė Rietavo savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatoriui Egidijui Griciui. Medingėniškių vardu už rūpinimąsi gyventojų sveikata dėkojo ilgametei bendruomenės slaugytojai Aldonai Laurinavičienei. Gražių žodžių nepagailėjo kaimo šviesuolei Julijai Saukienei ir jauniausiai Lietuvoje vargonininkei Gabrielei Budrytei.
Bendruomenės pirmininkė taip pat dėkojo seniūnijos gyventojams Adomui ir Juozui Jonavičiams, Stanislovui Pociui, Steponui Urbonui ir seniūnijos šeimininkei S. Čiesnienei, padėjusiems nudažyti bažnyčios tvorą.
Padėkos žodžiai ir sveikinimai pylėsi lyg iš gausybės rago – jų užteko ir išradingosioms kaimo šeimininkėms, ir kapelų vadovams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Vietos užteks visiems (0)

Bobų vasara kviečia dar kartą, prieš paneriant į rudens miglas ir darganas, pasidžiaugti šiluma, pasimėgauti gamtos […]

2018-10-08
Be komentarų (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Vaikų ugdymo įstaigose įsigalioję nauji maitinimo reikalavimai sukiršino visuomenę. Kaip manote, ar bus naudos iš pagal higienos normas subalansuoto maisto?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas