Žvyruotame kelyje nesuvaldė mašinos

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2017-09-12

Praėjusiame numeryje rašėme apie rugsėjo 7-osios rytą įvykusią skaudžią eismo nelaimę Nausodžio seniūnijos Kaušėnų kaime. Čia į Gandingos tvenkinį automobiliu „Subaru Legacy“ įlėkė ir žuvo plungiškis P. L. (g. 1999 m.).
Apie tai, kad į vandens telkinį įvažiavo mašina, bendruoju pagalbos telefonu pranešta apie 10 valandą. Tad į avarijos vietą išskubėjo ugniagesių, medikų ir policijos ekipažai. Atvykę gaisrininkai ant stogo į tvenkinį įkritusį automobilį su jame esančiu vairuotoju lynu ištraukė į krantą.
Deja, medikų pagalbos jaunuoliui nebereikėjo, jo gyvybė jau buvo užgesusi, tad liko tik konstatuoti mirtį. Nors „Subaru Legacy“ ir P. L. kūnas buvo ištraukti, ugniagesiai nelaimės vietoje pasiliko ir vėl nėrė į vandenį, nes įvykį mačiusi ir tarnybas iškvietusi K. V. (g. 1981 m.) kalbėjo, kad automobilyje galėjo būti ne vienas žmogus.
Kaip pasakojo telefonu kalbintas Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, narai nieko daugiau nerado. O ir po patirto šoko aprimusi moteris jau netvirtino, kad tikrai matė daugiau žmonių. M. Pronckus svarstė, jog liudytoją galėjo suklaidinti tai, kad P. L. vairuoto „Subaru Legacy“ vairas buvo dešinėje pusėje.
Plungės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkė Ingrida Juškaitė sakė, jog, remiantis liudytojos pasakojimu, P. L. į tvenkinį galėjo įlėkti dėl to, kad dideliu greičiu važiuodamas nuo Noriškių kaimo lenkė minėtosios K. V. vairuojamą automobilį „Renault Laguna“. Žvyruotame kelyje vaikinas nesuvaldė transporto priemonės, mašina atsitrenkė į betoninius stulpelius, nuo smūgio vertėsi ir nulėkė į vandenį.
Tiesa, ar jaunuolis paskendo, ar mirtis jį ištiko nuo patirtų sužalojimų, atsakys ekspertai. Ekspertizė parodys ir tai, ar P. L. buvo blaivus. Be to, paaiškėjo, kad vaikinas nebuvo įgijęs vairuotojo pažymėjimo.
I. Juškaitės tvirtinimu, automobilis priklausė ne žuvusiajam. Transporto priemonė Lietuvoje neregistruota, o užsienyje išregistruota. Mašinoje buvo rasti dokumentai, kuriuose įvardytas galimas jos savininkas V. Č. Tad kaip ji atsidūrė vaikinuko rankose? Nepatvirtintais duomenimis, P. L. „Subaru Legacy“ ketinęs pirkti.
Žuvusysis – buvęs Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinis. Pasak vaikiną treniravusio Eugenijaus Timofejevo, P. L. nuo mažų dienų žaidė krepšinį, buvo labai geras ir malonus vaikas, visada stengėsi treniruotėse. Tiesa, šios ugdymo įstaigos nuo praėjusių metų nebelankė, bet, trenerio žiniomis, sporto neapleido.
Bendramokslio neteko ir Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai. Čia P. L. mokėsi automobilio mechaniko specialybės. Kaip teigė mokyklos direktorius Audrius Misiūnas, vaikinas turėjo pradėti lankyti antrą kursą, nors iki to nelemto ketvirtadienio į pamokas dar nebuvo atėjęs.
„Auklėtoja P. L. charakterizavo kaip linksmą, draugišką, problemų nekeliantį jaunuolį. Jis domėjosi sportu, automobiliais. Esame sukrėsti“, – kalbėjo A. Misiūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas