Menininkas Eugenijus Arbušauskas gimė 1955 m. Radviliškyje. Baigė Telšių taikomosios dailės technikumą (dabar – VDA Telšių fakultetas). Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys nuo 2003 m. 2010 m. suteiktas meno kūrėjo statusas. Nuo 1994 m. nuolatinis Šiaulių krašto, respublikinių parodų dalyvis.
Lietuvos nacionalinio kultūros centro parodoje-konkurse „Aukso vainikas“ Šiaulių apskrityje 2008 m. E. Arbušauskas pelnė pirmąją vietą, 2010 m. – antrąją vietą (už Užgavėnių kaukes). 2007 m. Šiaulių „Aušros“ muziejuje Užgavėnių kaukių parodoje-konkurse tapo prizininku, 2005 m. ir 2009 m. Žemaitijos Užgavėnių parodoje-konkurse Plateliuose taip pat tapo prizininku (1, 3 vietos). 2005 m. ir 2011 m. jam suteiktas Radviliškio rajono metų tautodailininko vardas.
Menininkas yra surengęs 14 autorinių parodų. Dalyvauja kūrybiniuose projektuose, moko jaunimą drožybos. Jau dešimtmetį Užgavėnių kaukes moko drožti Žemaičių etnomuzikavimo ir tradicinių amatų vasaros kursų dalyvius. Dvidešimt metų dalyvavo Radviliškio kultūros centro folkloro ansamblio „Aidija“ veikloje, jo kaukėmis per Užgavėnes puošėsi ansamblio nariai.
Didžiąją meistro kūrybos dalį užima Užgavėnių kaukės. Medžio drožėjas sako, kad kurdamas kaukes ne tik stengiasi išlaikyti natūralų medienos grožį, bet ir apdailai naudoja tik natūralias medžiagas – avikailį, arklio šerius, ožkos ar karvės ragus, pakulas, linus, net to paties medžio žievę ir jos plaušus. Tautodailininko Užgavėnių kaukės žavi ir meniškumu, ir praktiškumu. Jos skirtos ne vien eksponuoti, bet ir dalyvauti Užgavėnių šventėje.
E. Arbušausko kūrinių yra įsigiję Lietuvos nacionalinis ir Šiaulių „Aušros“ muziejai, Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis, Žemaitijos nacionalinis parkas (Užgavėnių ekspozicija Platelių dvaro arklidėje), Vilniaus etninės kultūros centras, privatūs asmenys.