
Praėjusią savaitę Žemaičių dailės muziejuje vyko iškilmingas Lietuvos darbo biržos 20-mečio minėjimas. Padėkos raštais ir gėlėmis apdovanoti Plungės teritorinės darbo biržos Plungės, Rietavo, Telšių, Mažeikių skyrių darbuotojai.
Po Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos smuikininkų pasirodymo renginį skambiais amžiną atilsį poeto Justino Marcinkevičiaus žodžiais apie darbą pradėjo Plungės teritorinės darbo biržos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Gintautas Vaitkevičius: „Jei žmoguje yra pašaukimas, tai pats kilniausias pašaukimas – darbas“. Ši įstaiga jau du dešimtmečius tarnauja žmogui ir savo valstybei.
Plungės teritorinės darbo biržos direktorė Dangirutė Jurkuvienė padėkojo garbiems svečiams, susirinkusiems paminėti gražios šventės. Vadovė šiek tiek supažindino su įstaigos istorija, veikla, puikiai įvertino buvusio ilgamečio Plungės darbo biržos direktoriaus Alfonso Judženčio darbą.
Plungiškių pasveikinti atvyko Lietuvos darbo biržos direktorius Mindaugas Petras Balašaitis ir jo pavaduotojas Albertas Šlekys. Lietuvos darbo birža su plungiškiais dirba jau du dešimtmečius, tad išgyventa įvairių laikotarpių ir permainų. Švečiai linkėjo sėkmės tolimesniuose darbuose.
„Laiko nesustabdysi ir neatsuksi atgal“, – žinomos dainos žodžiais savo kalbą pradėjo nuo pat Plungės darbo biržos įkūrimo direktoriumi dirbęs A. Judžentis. Ilgametis darbuotojas pasidžiaugė nuolat vykstančiu kūrybiniu procesu ir atsinaujinimu, geru žodžiu minėjo dabartinę direktorę.
Šiltus ir nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė ir dovanų įteikė savivaldybių merai: Plungės rajono – Elvyra Valerija Lapukienė, Telšių rajono – Valdemaras Ramšas ir Rietavo – Antanas Černeckis. Pastarasis džiaugėsi puikiu įstaigos darbu – anot mero, pasikeitus vairininkui, darbo biržos vairas – patikimose rankose.
Sveikinimo žodžių, dovanų nestokojo ir kiti svečiai.
Už gerą darbą padėkos raštais ir rožėmis apdovanoti Plungės teritorinės darbo biržos darbuotojai.
Po apdovanojimų svečiai kėlė šampano taures.