
Taip sakė Platelių miestelyje gyvenantis Bronislovas Alminas, kuris yra ne tik ilgametis mūsų laikraščio skaitytojas, bet dar ir šių metų prenumeratos loterijos laimėtojas. Atitekęs kvietimas apsipirkti parduotuvėje „Grūstė“ nudžiugino ir plateliškį, ir jo žmoną.
Iš Pūčkorių kaimo kilęs, bet daug metų Plateliuose gyvenantis ponas Bronislovas ilgus metus dirbo vairuotoju, o dabar yra pensininkas. Tad laiko spaudai peržvelgti turi. „Laikraštį skaitau garsiai, kad ir žmona sužinotų, kas rašoma. Taip skaitydamas savo pavardę „Plungėje“ perskaičiau. Žinoma, nudžiugau – jau daug metų „Plungės“ į kitus nekeičiu, o laimėtoju tapau pirmą kartą“, – smagiai kalbėjo vyriškis.
Plateliškis prisipažino sėkme loterijose pernelyg netikintis. Ir šįkart užsisakęs laikraštį, o prenumeratos kvitą be didelių lūkesčių į sekciją padėjęs, manydamas, kad vis tiek jo neprireiks. „Prireikė. Susiradęs kvitą išsiruošiau į redakciją prizo. Dabar į „Grūstę“ važiuosiu. Ir sau ką nors nusipirksiu, ir žmonai lauktuvių parvešiu“, – džiaugėsi žmogus.
Paklaustas, kas labiausiai patinka laikraštyje, ką pirmiausia perskaito, B. Alminas teigė skaitantis viską – ir „Plungės“, ir priedo „Vakarų Lietuva“ straipsnius, nes įdomios savos ir kaimyninių rajonų naujienos. „Pagrindiniai skaitytojai esame mudu su žmona, bet kartais iš Kretingos ir Klaipėdos atvažiavę sūnūs irgi paskaito. Jų turime du, anūkėlių – keturis“, – pasakojo prenumeratorius.