Pirmadienis – ta diena, kai pradėjo veikti galimybių pasas. Jį turintys asmenys be apribojimų galės naudotis visomis paslaugomis, lankytis renginiuose, prekybos centruose ir pan. Neturintiems galimybių paso taikomi apribojimai. Tiesa, ne visos durys bus uždarytos.
Galimybių paso nereikia prekybos srityje: maisto, veterinarijos, pašarų gyvūnams, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių, augalų, sėklų, trąšų parduotuvėse, turgavietėse, kurios turi atskirą įėjimą iš lauko, o prekybos plotas neviršija 1,5 tūkst. kv. metrų; degalinėse; perkant internetu, atsiimant prekes atsiėmimo punktuose; laidojimo paslaugoms ir laidojimo reikmenų parduotuvėse.
Švietimas, sportas, kultūra: lankant muziejų ekspozicijas ir parodas; bibliotekose pasiimant ar grąžinant knygas ir knygų atsiėmimo punktų paslaugoms; atvirose erdvėse teikiamoms paslaugoms, vykdomai prekybai ir ūkinei veiklai, komerciniuose ir nekomerciniuose kultūros, pramogų, sporto renginiuose, šventėse, mugėse, festivaliuose ar kituose tam tikrą laiką trunkančiuose organizuotuose žmonių susibūrimuose viešoje vietoje iš anksto nustatytu laiku, kai juose dalyvauja ne daugiau kaip 500 asmenų; mokykliniam ugdymui, pirminiam profesiniam mokymui, neformaliajam vaikų švietimui ir švietimo pagalbai.
Sveikatos priežiūra, socialinės paslaugos: asmens sveikatos priežiūros paslaugoms; asmens sveikatos priežiūros įstaigose esantiems ar globos įstaigose gyvenantiems terminalinės būklės asmenims, nepilnamečiams iki 14 metų bei nėščiosioms lankyti; socialinėms, psichologinės pagalbos ir psichoterapijos paslaugoms; veterinarijos paslaugoms; pagalbai smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems ar nuo prekybos žmonėmis nukentėjusiems asmenims; asmenų aprūpinimui techninės pagalbos priemonėmis Techninės pagalbos neįgaliesiems centre bei asmeninės pagalbos teikimui neįgaliems asmenims, kai tokį poreikį nustato socialiniai darbuotojai; veiklai, susijusiai su neteisėtų migrantų priėmimu; veiklai, susijusiai su vaiko teisių apsauga;
Kitos paslaugos: smulkaus remonto paslaugų užsakymui, kai kontaktas tarp paslaugos gavėjo ir paslaugos teikėjo trunka ne ilgiau kaip 15 min.; keleivių vežimui vietiniu ir tarpmiestiniu transportu, taip pat vežimui už atlygį lengvaisiais automobiliais pagal užsakymą ir lengvaisiais automobiliais taksi paslaugoms; finansinėms paslaugoms, kai teikiamas pensijų ar kitų socialinių išmokų išmokėjimas ir pristatymas, kitoms būtinosioms ir privalomojo draudimo paslaugoms, kai kontaktas tarp paslaugos gavėjo ir paslaugos teikėjo trunka ne ilgiau kaip 15 min., taip pat elektroninių ryšių paslaugoms, kurios reikalingos norint įgyti galimybę naudotis elektroninėmis paslaugomis; teismuose ir teisinėms paslaugoms (notarų, antstolių, privalomos mediacijos, advokatų); valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių teikiamoms paslaugoms, kurių neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.