
Dar dažais kvepiančiose, sutvarkytose viešosios įstaigos „Veiklus Rietavas“ patalpose linksmai šurmuliavo Rietavo trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė. Į Rudens gėrybių šventę senjorus pakvietė Namų ūkio fakultetas.
Renginys prasidėjo eilėmis. Po jų į duris pabeldė rudens pasiuntiniai su naujo derliaus rugine duona ir pilna pintine gėrybių. Skambiomis dainomis susirinkusiuosius pasveikino grupelė Rietavo parapijos senelių globos namų gyventojų, kuriuos atlydėjo ir dainuoti išmokė užimtumo specialistė Jūratė Viršilienė.
Universiteto rektorė Irena Kirklienė padėkojo svečiams ir pakvietė visus dalytis receptais ir vaišinti draugus, nes kiekvienas ateidamas atsinešė savo mėgstamų patiekalų. Mūsų šeimininkės tikrai išradingos – ant stalo gausybė mišrainių, pyragų, sausainių… Ir be galo malonu, kad dauguma patiekalų pagaminta pačių rankomis.
Ši šventė priminė giminės susiėjimą, nes prie stalo susėdo apie 60 į brandos amžių įžengusių žmonių. Kai visi sustoję užtraukė „Giminių dainą“, širdį užliejo nuostabus bendrystės jausmas.