Alsėdžių gimnazistai išplukdė savo svajones

Parašė: „Plungės“ inf. 2020-06-02

Praėjusią savaitę mokyklose simboliškai nuaidėjo paskutinis skambutis. Šiais metais ši mokyklinė šventė buvo kitokia dėl pasaulinės pandemijos nulemto karantino: vieni abiturientai ją pažymėjo nuotoliniu būdu per vaizdo susitikimus, kiti rinkosi gyvą susitikimą, kad ir apribotą visokių draudimų ir rekomendacijų. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos dvyliktokai buvo tie, kurie sugrįžo į savo mokyklą. Praleisti laiką išsiilgtų draugų ir mokytojų draugijoje išties buvo verta, nes, kaip pastebėta, „trauka mokyklai išlikusi nepaisant sudėtingos situacijos“.
Praėjusį penktadienį surengta Paskutinio skambučio šventė prasidėjo staigmena Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos direktoriui ir abiturientų auklėtojui Regimantui Kavaliauskui. Dvyliktokų iniciatyva iš namų Telšiuose į mokyklą pedagogas atvyko išskirtiniu transportu – limuzinu. Tokia netikėta auklėtinių dovana – pavėžėjimas „nauju mokykliniu transportu“ – nustebino ir pamalonino direktorių.
Taigi Alsėdžių gimnazijos abiturientai gerų emocijų, nepaisant šventės suvaržymų, nestokojo.
Tą gegužės 22-ąją jie rinkosi gimnazijos kiemelyje. Visi sutiko, jog po dviejų mėnesių nesimatymo ši diena buvo tikrai išskirtinė ir iškili, o ir abiturientai į istoriją įeis kaip pirmoji laida, kuri mokyklą baigs nuotoliniu būdu.
Paskutinio skambučio proga savo auklėtinius sveikinęs R. Kavaliauskas pasidžiaugė, kad juos iki šiol siejo sutarimas ir supratimas. Prie linkėjimų prisidėjo pedagogų vardu kalbėjusi Aurelija Augustinienė. Gero kelio abiturientams linkėjo vienuoliktokų atstovai, Alsėdžių lopšelio-darželio vadovė Vaida Silkauskienė. Muzikos mokytojas Martynas Miliauskas dvyliktokams, kurie atrasdavo laiko pamuzikuoti ar padainuoti, atminimui įteikė kompaktines plokšteles, kuriose – jų popamokinė muzikinė veikla.
Malonią staigmeną abiturientams pateikė jų pirmoji mokytoja Virginija Virmauskienė. Pedagogė padarė parodą iš išsaugotų buvusių auklėtinių piešinių ir paskutinį kartą pakvietė klasę prie bendro darbo – išlankstyti svajonių laivelius. Juos su slapčiausiomis svajonėmis visi kartu išplukdė greta mokyklos esančiame tvenkinyje.
„Tegul svajonės pildosi ir tegu išeinantys nepamiršta savo mokyklos“, – linkėta abiturientams.
Šiais mokslo metais Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją baigia 4-oji gimnazistų laida, kurioje 23 jaunuoliai, o per visus švietimo įstaigos gyvavimo metus tai jau 66-oji abiturientų laida. Tarp šiųmetinių dvyliktokų – gabi istorikė, puiki mokyklos atstovė konkursuose ir olimpiadose Agnė Knitaitė. Ši alsėdiškė po vizito į Golub-Dobrzyną (Lenkija), su kuriuo Alsėdžių gimnazija bendradarbiauja, gavo kvietimą studijuoti trijuose Varšuvos universitetuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas