Birželį žuvo du vyrai, sužeisti dešimtmetis vaikas ir kūdikis

Parašė:  2019-07-11

Pirmąjį vasaros mėnesį Plungės rajono savivaldybėje užfiksuoti 34 eismo įvykiai. Iš jų – 10 įskaitinių. 2 žmonės žuvo, 19 buvo sužeista, tarp jų – dešimties metų vaikas ir kūdikis. Rietavo savivaldybėje įvyko 5 avarijos. Iš jų – 2 įskaitinės, kuriose nukentėjo motociklininkas ir dvylikametis dviratininkas.
Skaudžios netektys
Birželio 8-osios vakare, apie 19.50 val., Paukštakių seniūnijos Paežerės kaime Plungės rajono gyventojas (g. 1970 m.), automobiliu „Rover“ išvažiuodamas iš šalutinio kelio į automagistralę Šiauliai–Palanga, nepraleido ja nuo Palangos pusės atvažiuojančios „Audi A4“, vairuojamos 1962 m. gimusio šiauliškio. Po susidūrimo abi mašinos atsidūrė griovyje. Roveriu vykę žmonės buvo įkalinti transporto priemonėje – juos išvadavo ugniagesiai gelbėtojai.
Į Plungės ir Telšių ligonines išvežti visi roveriu važiavę žmonės. Priekinėje keleivio vietoje sėdėjusiai blaiviai 1998 m. gimusiai moteriai nustatytas bendras kūno sumušimas, ji išleista gydytis ambulatoriškai. Mašinos gale sėdėjo trys neblaivūs vyrai, gimę 1969 m., 1971 m. ir 1991 m. Vyresnieji paguldyti į ligoninę. Į ligoninę išgabentas ir „Rover“ vairuotojas, tačiau apie 22 valandą policijai pranešta, kad jis neišgyveno.
Sužalojimų patyrė ir 1958 m. gimusi „Audi A4“ keleivė. Po medikų apžiūros ji išleista gydytis ambulatoriškai.
Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai buvo blaivūs.
Birželio 10-ąją paskelbta, kad paryčiais ligoninėje mirė ir 1969 m. gimęs „Rover“ keleivis.
Sužaloti žmonės
Birželio 3-iąją, apie 21.40 val., bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad automagistralėje Šiauliai–Palanga, Paukštakių seniūnijos Nugarių kaime (apie 1 km nuo žiedinės sankryžos link Telšių – aut. past.), įvyko eismo nelaimė, o automobilyje yra prispaustas žmogus. Avarijos vietoje aptiktas į pakelės griovį nuvažiavęs apgadintas automobilis „Nissan Almera“, kuriame buvo prispaustas sąmonės netekęs vairuotojas. Ugniagesiai hidrauline įranga atidarė dureles ir perdavė vyrą atvykusiems medikams. Mašiną vairavo 1993 m. gimęs Telšių rajono gyventojas. Iš pradžių jis buvo paguldytas į Plungės ligoninės reanimacijos skyrių. Per apžiūrą rimtų sužalojimų telšiškiui nenustatyta, tad kitą dieną iš ligoninės išrašytas.
Birželio 4-ąją, apie 12.15 val., kelyje Plungė–Skuodas, ties Babrungo seniūnijos Didvyčių kaimu, 1949 m. gimęs automobilio vairuotojas pasijuto blogai, bandė sukti į kelkraštį ir sustoti, tačiau prarado sąmonę. Nevaldoma mašina kliudė stotelę, šiukšliadėžę, apgadino kelio ženklą ir atsidūrė griovyje. Vairuotojas išvežtas į ligoninę.
Birželio 10-ąją, apie 12 val., Rietavo savivaldybėje, kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, vairuojamo motociklo „Suzuki GSX-R 750“ nesuvaldė 1982 m. gimęs vyras. Motociklas virto ir slysdamas atsitrenkė į kelio atitvarą. Sužeidimų patyręs vairuotojas paguldytas į ligoninę.
Birželio 14-ąją Kulių seniūnijos Mižuikių kaime, kelyje Rietavas–Lioliai–Mažieji Mostaičiai, automobilio „Volvo XC60“ nesuvaldė neblaivus (3,26 prom.) 1992 m. gimęs vyras. Vingyje mašina nuvažiavo į griovį ir apvirto. Automobiliu važiavo ir dvi – 1947 ir 1969 m. gimusios – moterys. Visi trys išvežti į ligoninę. Vyresniajai keleivei diagnozuotas stipinkaulio lūžis. Vairuotojas ir kita moteris nukentėjo nesmarkiai.
Birželio 14-ąją kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 56-ajame kilometre mikroautobusas „Mercedes-Benz“ dėl saugaus greičio nesilaikymo spūstyje atsitrenkė į priešais sustojusį automobilį „VW Passat“, o šis – į „Hondą Civic“. Nukentėjo 1968 m. gimusi „VW Passat“ keleivė. Išleista gydytis ambulatoriškai.
Birželio 18-osios ryte, apie 8 val., Plungėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, elektriniu paspirtuku šaligatviu nuokalne važiuodama 55 m. moteris atsitrenkė į stovintį automobilį „Toyota Auris“. Nukentėjusiajai suteikta pirmoji medicinos pagalba.
Birželio 25-ąją Plungėje, A. Jucio gatvėje, automobilis „Škoda Octavia“, vairuojamas 1980 m. gimusio vyro, partrenkė į gatvę ne pėsčiųjų perėjoje išbėgusį dešimtmetį. Berniukas po medikų apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai.
Birželio 26-ąją, apie 9.40 val., Juodeikių kaime 21 m. vaikinas neatsižvelgė į važiavimo aplinkybes, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio „Volkswagen LT 35“ ir atsitrenkė į priekyje važiuojančio traktoriaus „MTZ Belarus“ tempiamą padargą. Lengvosios mašinos vairuotojas buvo nežymiai sužeistas.
Birželio 29-ąją Plungėje „Opel Frontera“, vairuojama 1944 m. gimusio vyro, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančios „Audi A4“. Šios mašinos keleivei (g. 1971 m.) sumušta kakta. Moteris gydoma ambulatoriškai.
Rietave, Zarbeko alėjoje, nenustatytas automobilis susidūrė su dviratininku, gimusiu 2007 m. Vaikas sužeistas, gydytas ambulatoriškai.
Avarijos dėl gyvūnų
Birželio 7-ąją, apie 0.55 val., automagistralėje Šiauliai–Palanga, Paukštakių seniūnijos Nugarių kaime, į Palangos kryptimi važiuojantį automobilį „Mercedes-Benz E200“ atsitrenkė į kelią įbėgęs briedis. Sužeistas 20 m. vairuotojas.
Birželio 11-ąją 4.23 val. kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 38-ajame kilometre 20 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „Nissan Qashqai“, neišvengė susidūrimo su iš kairės pusės staiga į važiuojamąją dalį įbėgusiu briedžiu. Nukentėjo 19 m. keleivė, ji išvežta į Klaipėdos ligoninę. Vairuotojas ir dar trys keleiviai sužeidimų išvengė.
Abu briedžiai nugaišo.
Nukentėjo kūdikis
Birželio 15-ąją 11.46 val. kelyje Plungė–Plateliai, Pauošnių kaime, likus 11 kilometrų iki Šaltojo karo muziejaus, susidūrė automobiliai „Suzuki“ ir „VW Passat“. „Suzuki“ vairuotoja (g. 1946 m.), sukdama iš pagrindinio kelio į kairę – į šalutinį kelią, greičiausiai nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiuojančio „VW Passat“, kurį vairavo blaivi moteris. Susidūrimo neišvengta. Nuo smūgio „VW Passat“ trenkėsi į stovinčią „Toyotą Rav 4“ ir nuvažiavęs nuo kelio atsitrenkė į atitvarus.
Per avariją nukentėjo „Suzuki“ vairuotoja. Jai nustatyti raktikaulio, šonkaulių, blauzdikaulio, stuburo slankstelio lūžiai, plaučių kontuzija, dilbio ir plaštakos sumušimai. Buvo paimtas kraujo mėginys blaivumui nustatyti. Moteris paguldyta į reanimacijos skyrių.
Taip pat nukentėjo automobiliu „VW Passat“ važiavusi 2000 m. gimusi keleivė ir jos dviejų mėnesių dukrytė. Abi išvežtos į Klaipėdos ligoninę.
Vairavo neblaivūs
Birželio 14-ąją, apie 22.50 val., Platelių miestelyje automobilio „Audi 80“ vairuotojui (g. 1980 m.) nustatytas 1,53 promilės girtumas.
Birželio 15-ąją, apie 23.30 val., Paukštakių seniūnijos Rukundžių kaime pastebėtas iš kiemo išvažiuojantis automobilis „VW Golf“. Prie vairo sėdėjo akivaizdžiai neblaivus vairuotojas. Įtarimai pasitvirtino: 1980 m. gimusiam vyrui nustatytas 1,99 promilės girtumas.
Birželio 15-ąją 0.28 val. kelio Liepgiriai–Šateikiai–Gintališkė 1-ajame kilometre vairuotojas (g. 1964 m.) nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę, nesuvaldė automobilio „Volvo V70“ ir nuvažiavo į griovį. Paaiškėjo, kad vyras neblaivus – 1,94 promilės.
Birželio 29-ąją 20.30 val. Babrungo seniūnijos Jėrubaičių kaime automobilį „Fiat Ducato“ vairavęs 1968 m. gimęs vyras įpūtė 2,47 promilės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Summa summarum (0)

Metų pradžia… Asmeniškai man ji kažkiek primena vaikystę, kai paėmusi naują lietuvių kalbos ar matematikos sąsiuvinį […]

2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pranešama, kad Kinijoje išplitusio koronaviruso aukų skaičius jau perkopė tūkstantį, užsikrėtusiųjų – apie 42 tūkstančius. Ar Jūs reaguojate į pranešimus apie šį virusą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas