Dekojame už dvasinio atsinaujinimo vakarus

Parašė:  2008-08-14

Šiuo laišku norime padekoti Pakutuvenu parapijos klebonui kunigui pranciškonui Gediminui Numgaudžiui ir visiems kunigams, dalyvavusiems liepos 16-18 d. vykusiame renginyje.

 

 

Šiandien musu mintys su nuoširdžiausiais linkejimais krypsta i Jus visus, kuriu deka ir su kuriais kartu žengeme žingsni dvasinio atsinaujinimo taku. Dekojame už ispudingai po aukštais bažnycios skliautais skambejusias šlovinimo giesmes, už rimties, susikaupimo ir susitaikymo su paciu savimi vakara su ilga kunigo misionieriaus iš Indijos tevo Zacharijo Išgydymo malda. Dekojame už paskutini vakara, kai kiekvienam tikinciajam buvo suteiktas asmeninis palaiminimas su ganytojišku, gydanciu, atsinaujinima skatinanciu prisilietimu, kunigui Gediminui ir tevui Zacharijui meldžiantis už musu sveikata.
Žmogui butina pagalba, bandant suvokti esminius buties klausimus, nes svarbu pažinti savo troškimus ir siekius, jausti gyvenimo verte. Krikšcionis turi buti pasiruošes kasdien atsiversti, kad galetu gyventi Šventojoje Dvasioje – to visus tris vakarus mus mokete. Išgydymo maldos ivade teigiate, jog visi nesusipratimai, prisiminimai, traumos, žaizdos, negatyvus jausmai, atstumimai, kaltes jausmas, liudesys, priklausomybes, paveldetas netinkamas elgesys slegia musu dvasia ir kuna. Jeigu visa tai turime, tuomet neimanoma gyventi Dvasia, todel reikalingas išlaisvinimas ir išgydymas. Tas vakaras nutilusioje bažnycioje, kai, visa valanda skambant Išgydymo maldai, pro kiekvieno dalyvavusiojo vaizduote prabego visas gyvenimas, paliko nepakartojama ejimo savesp, ejimo savojo gyvenimo negandu labirintais ispudi.
…Giliai vandenynuose, paciame dugne, gyvena kriaukles, kurios augina perla savyje. Taip Dievas augina žmogu Žemeje. Lyg perlas šviesa skleidžia ir kiekvienas doras žmogus. Pašauktieji Dievo Perlai! Savo švytejimu Jus nešate tikintiesiems Gerio ir Tikejimo šviesa. Linkime Jums brangiausiu dovanu: stiprybes, sveikatos, jegu pradetus darbus testi, nauju minciu ir ikvepimo kibirkšciu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas