Dingęs vyras dienas leido miške

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2020-03-13

Kovo pradžioje dingusiu paskelbtas plungiškis S. J. atsirado. Tiesa, iki jo grįžimo į namus artimiesiems teko išgyventi bauginančią nežinią, veiksmų ėmėsi policija. Šią savaitę buvo pradėtos intensyvios vyriškio paieškos: išžvalgytos Plungės jūros pakrantės, miesto pramonės rajonas. Kaip sakė Plungės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Loreta Tamaliūnaitė, tikrintos visos žmogaus dingimo versijos – nuo savižudybės iki nelaimingo atsitikimo. Laimei, blogiausias scenarijus nepasitvirtino ir vyras jau sugrįžo namo. „Buvo išėjęs į mišką pamąstyti apie gyvenimo prasmę“, –
ketvirtadienį komentavo pareigūnė.
Priminsime, kad Plungės rajono policijos komisariatas 1976 metais gimusio S. J. paiešką paskelbė kovo 6 dieną. Visuomenė informuota, jog kovo 3-iosios rytą vyras išėjo iš namų, esančių Stoties gatvėje, ir negrįžo.
Kaip pasakojo L. Tamaliūnaitė, ieškodami pradingėlio policijos pareigūnai šios savaitės pradžioje žvalgėsi po Plungės Stoties gatvę ir jos prieigas, Plungės parką – patikrintas visas pramonės rajonas, įtarimą kėlę čia esantys pastatai, kiti objektai. Pirmadienį paieškos tęsėsi Plungės jūros pakrantėse. Antradienį į pagalbą policijos pareigūnams pakviesti ir ugniagesiai gelbėtojai.
Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus aiškino, jog gelbėtojai valtimi išžvalgė abi Plungės jūros pakrantes, pradedant nuo Lurdo pusės iki vadinamojo beždžionių tilto. Nieko įtartino nepastebėta. „Kol kas plaukėme tik valtimi. Jeigu vėl policininkams reikės pagalbos, prie paieškų prisijungsime dar kartą. Reikalui esant, iškviesime narus. Kviesdami juos į pagalbą turime turėti konkretesnių nurodymų, kur galbūt reikia ieškoti“, –
paieškos rezultatais dalijosi M. Pronckus.
Laimei, paieškos dar kartą organizuoti nei ugniagesiams gelbėtojams, nei policijos pareigūnams neteko, nes S. J. atsirado. Istorija gana keista. Anot L. Tamaliūnaitės, apie dingusį sūnų pranešusi motina pareigūnus kiek suklaidino sakydama, kad iš namų jis išėjo nieko nepasiėmęs. Pasirodo, vyriškis buvo pasiėmęs ir papildomų rūbų, ir maisto.
Iš namų S. J. patraukė link miško Kaušėnų kaimo apylinkėse. Čia jis ir leido visas dienas, kurias buvo laikomas dingusiu. Gali būti, kad vyras dar ir šiandien nebūtų atsiradęs, jei ne žvarbokas pavasario oras ar besibaigiančios maisto atsargos. Plungiškis, patyręs kojų nušalimus, pats atėjo į netoliese esančios medienos bendrovės teritoriją ir ten budinčio sargo paprašė, kad jam iškviestų greitąją medicinos pagalbą. Po apžiūros medikai vyrą išleido į namus.
„Žmogus dienas leido miške. Buvo išėjęs pamąstyti apie gyvenimo prasmę – taip mums aiškino. Iš namų jis dingo pirmą kartą“, –
kalbėjo L. Tamaliūnaitė.
S. J. gyvena su garbaus amžiaus mama, turi neįgalumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas