Galim, tikrai galim

Parašė: Rūta ADAMONIENĖ 2012-08-31

Kažin kiek atiduotų politikai, kad pasiektų tokią populiarumo viršūnę, į kurią strėle užšovė eilinis lietuvaitis kareivėlis? Skaičiai tikrai įspūdingi – 1,23 mln. peržiūrų internetiniame „Youtube“ portale! O kur dar kiti
portalai? Ir tai tik per savaitę.

Ko gero, tai – Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono žvaigždžių valanda. Išgarsėjo mūsų kariškiai visam pasaulyje. Tik klausimas, ar nesurauks antakių Krašto apsaugos ministerijos karalienė?
Taigi neiškenčiau neužmetusi akies į garsųjį pratybų epizodą. Situacija elementari kaip vienas centas: du ginkluoti ir pasirengę atakai kariai neva pasislėpę laukia, kol kitas išlauš metalines duris. Šis energingai imasi sunkaus kūjo ir talžo juo duris – vieną kartą, du, tris… Darosi įdomu. Dešimt… Tiedu, pasislėpę prie sienos, tebelaukia. Nelaimėlis kareivėlis atkakliai – kaip pas Petrą į dangaus vartus – vis kala kūju. Išbando durų tvirtumą nuo viršaus iki apačios ir vėl – iš naujo. Ir taip – nepatingėjau suskaičiuoti – dvidešimt šešis kartus! Pagaliau kadre pasirodo akivaizdžiai kantrybės netekęs ketvirtasis karys, kuris, ko gero, turėjo prisijungti prie teroristų „paėmimo“. Jis, kaip tikrame koviniame filme, duris išspiria vienu kojos spyriu. Žinoma, po tokios atakos teroristų (jei tokie būtų buvę) pėdsakai būtų ataušę, tačiau – garbė Lietuvos kariams – durys vis dėlto įveiktos!
Įdomiausia, kad, kaip skelbiama delfi.lt, tai – autentiški pratybų kadrai. Tiesa, įvykis užfiksuotas prieš trejus metus Danijoje. Vienas iš vadų, komentuodamas situaciją, tikina, kad tai esą tik kariškių pokštas. Kas čia dabar besupaisys, teisybė tai ar ne, tačiau situacija tikrai komiška.
O dar kažkas ten zirzė, kad mūsų kariuomenė kone neįgali. Galim, tikrai galim. Įrodėm ne žodžiais, o darbais.
Taigi ne vienam politikui pavydas bambą graužia dėl tokio populiarumo. Ir nesakykite, kad kontekstas nelabai patrauklus. „Politikieriams“ svarbu atsidurti „ant bangos“. O ten jau profesionalumo reikalas, kaip išlaviruoti į Seimą. Tai prieš ketverius metus įrodė garsieji Arūno Valinsko „prisikėlėliai“, Seimą „paėmę“ su nuplagijuotais dešimčia Dievo įsakymų. Šitas paradoksas iki šiol man galvoj netelpa. Tačiau – buvo, faktas kaip blynas! O lyderis net Seimo „spykerio“ kėdę prisimatavo! Neilgam, pavyduoliai „suėdė“, bet A. Valinskui vis tiek Seime patiko, kandidatuos dar kartą.
Kelias, kaip šturmu imti Seimą, nori A. Valinskas ar nenori, jau pažymėtas gairėmis. O kadangi lengvo kąsnio mėgėjų (ak, atsiprašau, kad man liežuvis nudžiūtų, norinčiųjų tarnauti tautai) netrūksta. Į eilę rikiuojasi ir kristinos, ir drąsiai, ir dar aibė pasišventusiųjų aukotis vardan…
Taigi, brangūs (kas ketveri metai) rinkėjai, mūsų laukia įdomios dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas