Į boulingo finalą – 16 komandų!

Parašė:  2009-03-24

Praėjusį ketvirtadienį „Porto“ pramogų centre, prie boulingo takelių, savo jėgas išbandė jau paskutiniosios moksleivių klasės – bendrojo lavinimo mokyklų vienuoliktokai ir dvyliktokai. Šį ketvirtadienį mokinių laukia finalinės boulingo kovos, kuriose dalyvaus 16 geriausiųjų 5-12 klasių komandų. Kas stos ant nugalėtojų pakylos, dar pamatysim.
Priminsime, jog Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus organizuojamas ir UAB „VVARFF“ finansuojamas bendrojo lavinimo mokyklų 5-12 klasių moksleivių boulingo turnyras vyko septynis ketvirtadienius. Mokiniai noriai dalyvavo pirmąkart organizuotame boulingo turnyre, džiaugėsi sportinėmis pergalėmis, entuziastingai palaikė vieni kitus.
Kadangi vienuoliktokų ir dvyliktokų klasių yra mažiau nei kitų, vyriausieji moksleiviai pakviesti žaisti kartu. Šįkart savo jėgas išbadė komandos iš „Saulės“ gimnazijos, Senamiesčio ir Žemaičių Kalvarijos vidurinių mokyklų. Iš viso – 21 klasė.
Į finalinį žaidimą pateko šešios komandos: „Saulės“ gimnazijos 3gc ir 3gh, Senamiesčio vidurinės 11a, 11d ir 12a bei Žemaičių Kalvarijos dvyliktokai.
Baigus žaidimą, paaiškėjo, jog pirmąją vietą iškovojo 524 taškus surinkusi „Saulės“ gimnazijos 3gh komanda: Gintarė Budrauskytė, Aurelijus Stancikas, Artūras Kaunas ir Mantas Vaitkevičius. Šiems žaidėjams įteikti aukso medaliai, padėkos raštai ir „Porto“ boulingo nuolaidų kortelės.
Nedaug atsilikusi nuo nugalėtojų, antrąją vietą laimėjo Senamiesčio vidurinės mokyklos 11a klasė: Laura Laivytė, Matas Galdikas, Gediminas Bieliauskas, Tomas Narkus. Ši komanda surinko 513 taškų ir už tai apdovanota sidabro medaliais, padėkos raštais.
Trečiojoje vietoje liko kita „Saulės“ gimnazijos komanda – 3gc: Karina Lesytė, Paulius Brezgys, Mantas Latakas ir Mantas Česnauskas. Jiems įteikti bronzos medaliai ir padėkos raštai. Beje, nuo pirmųjų dviejų komandų jie atsiliko kiek didesniu rezultatu – surinko 474 taškus.
Taikliausiai kėglius mušti sekėsi nugalėtojų komandos atstovams: Gintarei pavyko surinkti 157 taškus, o Artūrui – net 163! Tokių rezultatų dar nebuvo pasiekęs nė vienas moksleivis.
Ketvirtadienį į boulingo turnyro finalą kviečiamos šios klasės: „Babrungo“ pagrindinės 5a ir Nausodžio pagrindinės 5 kl., Senamiesčio vidurinės 6c ir Žemaičių Kalvarijos vidurinės 6a, Senamiesčio vidurinės 7a ir 7d, „Ryto“ pagrindinės 8b ir Jaunimo mokyklos 8a, Senamiesčio vidurinės 9d ir „Babrungo“ pagrindinės 9a, Senamiesčio vidurinės 10a ir Jaunimo mokyklos 10b, „Saulės“ gimnazijos 3gh ir Senamiesčio vidurinės 11a, Žemaičių Kalvarijos vidurinės 12 kl. ir Senamiesčio vidurinės 12a.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pranešama, kad Kinijoje išplitusio koronaviruso aukų skaičius jau perkopė tūkstantį, užsikrėtusiųjų – apie 42 tūkstančius. Ar Jūs reaguojate į pranešimus apie šį virusą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas