Išdalyti pluoštai padėkos raštų ir diplomų

Parašė: Parengta pagal Žadvainių pagrindinės mokyklos inf. 2016-03-18

Kovo 10-ąją Žadvainių pagrindinėje mokykloje paminėtos 26-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinės. Renginio metu pagerbti pažangiausi ir geriausiai pamokas lankantys mokiniai, mokyklos garbę ginantys sportininkai.
Gražios valstybinės šventės proga direktorius Sigitas Kažukauskas ir jo pavaduotoja ugdymui Ilona Monstavičienė įteikė padėkos raštus geriausiai pirmąjį pusmetį baigusiems moksleiviams: pirmokei Inesai Kasparavičiūtei, septintokei Monikai Judeikytei, penktokei Donatai Švarcaitei, šeštokui Arvydui Urbonui. Padėkos raštais buvo apdovanota ir dvylika mokinių, kurie per šį laiką nepraleido nė vienos pamokos. Tai – Nedas Judeikis (1 kl.), Gabijus Jenkus (2 kl.), Monika Kerpytė ir Gabrielė Zimkutė (3 kl.), Kamilė Andrijauskaitė, Raminta Lavrentjevaitė, Ignas Liutkus, Mantas Liūlys, Kamilė Stončiūtė (4 kl.), Viktorija Lavrentjevaitė (6 kl.), Giedrė Zimkutė (7 kl.) ir Viktorija Urbonaitė (10 kl.). Nebuvo pamiršti dešimtokai, kurie pirmąjį pusmetį baigė su geriausiu mokykloje pažangumo vidurkiu – 7,34, ir ketvirtokai, kurie praleido mažiausiai pamokų (9 pamokos 1 mokiniui).
Didelis pluoštas diplomų, padėkos raštų ir medalių buvo išdalyta sportininkams, kurie gynė ne tik mokyklos, bet ir Savivaldybės garbę įvairiose varžybose. Mergaičių komanda (g. 2003 m. ir jaunesnių) Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose pelnė antrąją vietą. Taip pat tų pačių žaidynių zoninėse krepšinio 3 x 3 varžybose žadvainiškės mergaitės iškovojo pirmąją vietą, o tarpzoninėse krepšinio 3 x 3 varžybose merginos – trečiąją. Mokyklos komanda Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (g. 2005 m. ir jaunesnių) tarpzoninėse varžybose užėmė antrąją vietą.
56 diplomai, padėkos raštai ir firminiai tušinukai buvo išdalyti 18 moksleivių, kurie dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2015 – Rudens sesija“. Jų iniciatorė mokykloje yra lietuvių kalbos mokytoja Lina Černeckienė. Buvo mokinių, kurie rinkosi net po devynis įvairių dalykų edukacinius konkursus. Tai – aštuntokas Gvidas Norvaišas, devintokė Gintarė Žvirgždžiūtė ir dešimtokė Laura Riekašiūtė.
Po apdovanojimų laukė proto mūšis „Auksinis protas“ tema „Rietavo kraštas“. Jame dalyvavo penktokė D. Švarcaitė, šeštokas Deimantas Judeikis, septintokė M. Judeikytė, aštuntokas G. Norvaišas, devintokė G. Žvirgždžiūtė ir dešimtokas Karolis Vaičiakauskas. Burtų būdu buvo sudarytos geltonųjų – Gvido, Monikos ir Gintarės – ir žaliųjų – Donatos, Deimanto ir Karolio – komandos.
Pirmajame ture buvo svarbu vienodai ir teisingai atsakyti visai komandai. Po šio etapo iš žaidimo iškrito daugiausia minusų surinkusios Donata ir Gintarė. Antrajame ture dalyviai rungėsi poromis. Sėkmė neaplenkė Deimanto ir Karolio. Jų sprendimu iš žaidimo buvo pašalintas Gvidas. Trečiajame ture žaidėjų laukė trys temos: „Žymūs žmonės“, „Mokytojai“ ir „Rietavo savivaldybė“. Geriausiai sekėsi Deimantui, jam Monika parinko temą „Žymūs žmonės“ – apie žmones, kurie nusipelnę Rietavo kraštui. Berniukas pelnė 11 taškų iš 20 galimų. Karolis surinko 10 taškų. Jam teko tema „Mokytojai“ – apie mokytojus, dirbusius Žadvainių pagrindinėje mokykloje. Monikai liko „Rietavo savivaldybė“, kurioje buvo „paslėptos“ vietovės. Mergaitė pelnė 4 taškus ir baigė savo pasirodymą žaidime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas