Kaip sekasi ruoštis artėjančiam rudeniui?

Parašė:  2009-07-28

Apie tai paklaustas Plungės rajono savivaldybės Vietos ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Arvydas Liutika sakė, jog, palyginti su tuo, kas buvo numatyta ir kas vykdoma (liepos mėnesio duomenimis), norėtųsi, kad rezultatai būtų geresni. O kad taip būtų, stinga lėšų.
Pasak A. Liutikos, rajono švietimo, kultūros ir kitų įstaigų remonto, rekonstrukcijos ir projektavimo darbams atlikti buvo numatyta skirti 507,5 tūkstančio litų. Ta suma pagal gautas paraiškas po keletą dešimčių ir kelis tūkstančius litų padalinta patiems būtiniausiems darbams atlikti.
Kantaučių pagrindinei mokyklai reikėjo pakeisti langus. Tam skirta 35 tūkst. Lt. Seni mediniai langai keičiami naujais plastikiniais. Kulių vidurinės mokyklos centriniams laiptams rekonstruoti ir durims pakeisti skirta 50 tūkst. Lt. Tikimasi, kad iki rugsėjo 1-osios pasiseks tai padaryti, tačiau pinigų, vadinamųjų tikrųjų – grynųjų, o ne „popierinių“, teks prašyti, kad būtų leista panaudoti iš Savivaldybės paimtos paskolos.
Apsispręsta neberemontuoti, o nugriauti Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos ūkinį pastatą. Nedideli remonto darbai (nuo 0,5 iki 4 tūkst. Lt) vyksta viešosios bibliotekos filialuose Žemaičių Kalvarijoje, Aleksandrave. Alsėdžių filialui remontuoti teko daugiau – 15 tūkst. Lt, tad ten naujais keičiami langai, durys. Dėl naujų langų šį rudenį ir žiemą bus šilčiau Šateikių seniūnijos administraciniame pastate.
Pasak A. Liutikos, dėl lėšų stygiaus remonto darbai tik šiek tiek juda į priekį. Žemaičių Kalvarijos kultūros centre prireikė didesnio remonto: keisti grindis, langus, duris. Tam numatyta skirti 45,3 tūkst. Lt. Darbai pradėti, tačiau, išardžius senąsias grindis, pastebėta, jog toje vietoje būtina remontuoti ir šildymo trasą, bet papildomų lėšų gal ir neprireiks.
A. Liutika apgailestavo, kad šiemet nebus tęsiami Plungės „Saulės“ gimnazijos ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos pastatų renovacijos darbai. Esą teks palūkėti geresnių laikų. Tačiau iš Švietimo ir mokslo ministerijos gauta gera žinia, jog galime laukti šaukimo pateikti dokumentus Plungės vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ pastatui rekonstruoti. Tam skirta 1 mln. 100 tūkst. Lt, o svarbiausia – Savivaldybei nereikės savo dalies prisidėti. Platelių gimnazijai rekonstruoti skirta 3 mln. Lt iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Šiam projektui įgyvendinti 1 milijoną litų prisidėti teks ir Plungės rajono savivaldybei.
Pateikta ir naujų prašymų iš Savivaldybės biudžeto skirti lėšų būtinam pastatų remontui. Plungės miesto „Raudonkepuraitės“ vaikų lopšelio-darželio pastato skardinimo darbams atlikti sudaryta sąmata – 4,6 tūkst. Lt. Vienoje „Nykštuko“ lopšelio-darželio grupėje nuo lubų nukrito tinkas, pakabinamoms luboms sumontuoti reikia 1,5 tūkst. Lt.
– Bus ir dar prašymų. Svarstysime, ieškosime pinigų, – pažadėjo A. Liutika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas