Kaip tare, taip ir padare

Parašė:  2008-12-05

Treciadieni Plunges rajono savivaldybeje vyko supaprastintas atviras konkursas rajono bendrojo lavinimo mokyklu mokiniu maitinimo paslaugoms pirkti.

Praejusiame Savivaldybes tarybos posedyje balsu dauguma galutinai pritarta, kad nuo ateinanciu metu sausio 1-osios rajono bendrojo lavinimo mokyklu valgyklu darbas, mokiniu maitinimas butu perduotas vienai tokias paslaugas teikianciai imonei, dabar populiariai vadinamam operatoriui, nes konkursas tokioms paslaugoms pirkti jau buvo paskelbtas.
Iš tikruju tiketasi rupestingesnio daugumos tarybos nariu, ypac – meres Elvyros Valerijos Lapukienes, požiurio i mokiniu maitinima, nuoširdesnio reagavimo i abejojanciuju tokiu pasikeitimu pastabas, siulanciu del pradinuku nemokamo maitinimo atšaukimo pristabdyti paskelbta konkursa. Štai Alsedžiu vidurines mokyklos bendruomene praše neperduoti ju mokyklos valgyklos kitam perimsianciam operatoriui, leisti, tarkim, eksperimento budu metus dirbti esamomis salygomis. 
Mere E. V. Lapukiene atkirto, jog mokykla esa ne moksline istaiga ir eksperimentu imtis neturetu. Panašu, kad kuo toliau, tuo musu valdžia tampa kurtesne kitai nuomonei. Nenorom peršasi ir itarimas, jog kažkam labai svarbu ta mokyklu maitinimo paslaugu pirkimo konkursa „prastumti“.
Nuo ateinanciuju metu pradžios perimti mokyklu valgyklas, rupintis mokiniu maitinimu treciadieni vykusiame posedyje pretendavo trys tokias paslaugas teikiancios imones: UAB „Smulkus urmas“ (Vilnius), viešoji istaiga „Kretingos maistas“, Irenos Marcijanos Narmontienes individualioji imone (Mažeikiai).
Pasak Viešuju pirkimu skyriaus vedejos Virginijos Jonauskienes, vertinimo komisija susipažino su pretendentu pasiulymais, dabar dešimt dienu bus skirta jiems nagrineti ir ivertinti. Po to bus sudaryta preliminari eile – t. y. paaiškes konkurso laimetojas, su kuriuo nustatyta tvarka bus derinama ir pasirašoma darbo sutartis.
Neoficialiomis redakcijos žiniomis, labiausiai atitinkancia konkurso salygas, atrodo, yra viešoji istaiga „Kretingos maistas“. Išeitu, kad po to, kai nuo šiu mokslo metu pradejome informuoti apie numatomas permainas mokyklu valgyklose, pildosi musu laikrašcio skaitytoju perspejimai, paskatine spalio 31-aja parengti straipsni „Centralizuotas vaiku maitinimas – ar geriausia išeitis?“ (Lina Liuniene, „Plunge“, Nr. 82). Jame pakankamai pavyzdžiu, kad butent „Smulkus urmas“ ir „Kretingos maistas“ respublikineje spaudoje dažnai linksniuojami del pažeidimu, susijusiu su maisto gamyba ir realizavimu.
Pasak Švietimo, kulturos ir sporto skyriaus vedejo Rolando Raibužio, tokiu permainu imtasi iš bedos – reiketu bemaž puses milijono litu mokyklu valgykloms renovuoti, 80 proc. valgyklu nebeatitinka Valstybines maisto ir veterinarijos tarnybos bei Visuomenes sveikatos centro keliamu reikalavimu. O konkursa laimejusio operatoriaus darbas bus kontroliuojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas