Linkėta niekada nesuabejoti savo profesiniu pašaukimu

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2019-10-07

Angelų sargų – Policijos – dienos proga Plungės viešojoje bibliotekoje-laikrodinėje rinkosi Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai. Ginti. Saugoti. Padėti. Minint profesinę dieną dar kartą padėkos žodžiais sugrįžta prie šio šūkio prasmės. Kaip ir įprasta, tokią dieną pagerbti pareigūnai, kurie ypatingai pasižymėjo tarnyboje ar policininko profesijai atidavė ilgus darbo metus. Vienas iš apdovanojimų – tarnybos metu žuvusio plungiškio kriminalisto Jono Dačkausko taurė – naujas ir išskirtinis pagarbos ženklas mūsų pareigūnams.
Plungės rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Pocevičius, kreipdamasis į kolegas, priminė, jog šiemet minimos jau 101-osios Lietuvos policijos įkūrimo metinės ir 29-ieji atkurtos Lietuvos policijos veiklos metai.
Viršininkas profesinės dienos proga linkėjo stiprinti pasitikėjimą policijos pareigūnais, pasidžiaugė, kad Plungės rajono komisariate dirba savo profesijai atsidavę ir garbingo policininko vardo verti žmonės. „Šiandien susirinkome išskirtinėje, šimtametę istoriją menančioje aplinkoje. Savo istoriją turi ir Plungės komisariatas, jaučiu pareigą ją puoselėti“, – kalbėjo G. Pocevičius, kviesdamas savo kolegę Loretą Tamaliūnaitę visiems priminti tai, ką, jo manymu, turi žinoti kiekvienas Plungės policininkas. Tokiu būdu buvo prisimintas 1995 metais tarnybos metu žuvęs plungiškis kriminalistas Jonas Dačkauskas, kuris aiškindamasis nusikaltimo aplinkybes buvo nušautas. Po šio pareigūno žūties pagerbdami jo atminimą kolegos buvo įsteigę J. Dačkausko taurę sporto varžybų tarp policininkų laimėtojams.
„Šiandien prikeliame šią taurę. Norime ja apdovanoti geriausią pareigūną, kuris savo iniciatyva, darbu rodo pavyzdį kolegoms“, – akcentavo G. Pocevičius.
Už plėšimo atskleidimą, intensyvų darbą su naminės degtinės gamintojais J. Dačkausko taurę Plungės rajono policijos komisariato viršininkas įteikė Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Andriui Pociui. „Tikiuosi, jog ši gilią prasmę ir vertę turinti taurė naujai įkvėps darbui“, – pastebėjo vadovas.
Angelų sargų dienos proga pagerbti buvo ir dar keli pareigūnai. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko įsakymu 2-ojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanotas komisaras Eugenijus Palubinskas, 3-iojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ įteiktas inspektoriui Gintarui Aleškevičiui ir viršilai Egidijui Gaubiui.
Klaipėdos apskrities VPK viršininko įsakymu vardinė dovana už ilgametę puikią tarnybą skirta inspektorei Renatai Tumaitei.
Minint profesinę dieną taip pat pasidžiaugta, jog Plungės rajono policijos komisariatas savo gretose turi pareigūną, kuris yra išrinktas Klaipėdos apskrities VPK pirminės grandies metų pareigūnu. Šio įvertinimo nusipelnė Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Egidijus Tarasevičius.
Už ilgametę nepriekaištingą tarnybą Policijos dienos proga apdovanota buvo ir Plungės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Remutė Petrikienė.
Ypač džiugu, jog Plungės policininkų gretos didėja: pranešta, jog darbą mūsų komisariate pradėjo dar keturi nauji, neseniai priesaiką davę, pareigūnai: Arnoldas Rakauskas, Jolanta Bružienė, Sigitas Raudys ir Audrius Tamošauskas. „Išlikite tvirti, niekada nesuabejokite savo pasirinkimu“, – jauniesiems kolegoms linkėjo G. Pocevičius.
Nepamiršti savo profesinio pašaukimo ir duotos priesaikos savo valstybei policijos pareigūnus kvietė ir kiti šventėje dalyvaujantys svečiai: Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas. Klaipėdos apygardos prokuratūros vardu linkėjimus perdavė Bronislovas Razma, Plungės apylinkės teismo rūmų kancleris Juozas Kaminskas ir kt.
„Matome statistikos duomenis – visuomenės pasitikėjimas policija yra aukštas. Ačiū Jums už ryžtą, kantrybę. Būkite įstatymą gerbiantys, bet ir žmogiškumo nepamirštantys pareigūnai“, – linkėjo B. Razma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Medinis veidas2 parašė:

    Sveikinimai pareigunams! Bet kas Plungei nutiko, gal Linai reiktu fotografa keist? Jei pareigunu diena, tai ir fotografuokit pareigunus, o ne politikus ar administracijos atstovus, kaip iprasta desimtmeciais. Darykit naujai, ikvepkit gyvybes. Ir dar, ar negalima padaryt gyvu, linksmu nuotrauku? Keleta nuotrauku mediniais veidais, toks jausmas iejo fotografas, paslapcia nuteske keleta kadru ir pabego. Gal pareigunu issigando :D:D:D

    1. Pelėda parašė:

      Pritariu, kad ta bendroji nuotrauka, tai tikrai žiūrint malonumo nekelia, nes tie patys politikų ir administracijos atstovų veidai pirmame plane, o šventė tai Policijos darbuotojų.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kokias regioninės kultūros žaizdas atvėrė pandemija? (6)

Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys, Lietuvos […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ingrida Šimonytė paskelbė kandidatų į ministrus sąrašą. Kaip vertinate tokios sudėties ministrų kabinetą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas