„Liūtai“: „Keliavome po Jūsų širdis“

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2019-04-18

Balandžio 13 dieną Plungėje jau keturioliktus metus iš eilės vyko LIONS klubo organizuojamas paramos renginys. Jo misija kilni – už surinktas lėšas paremti sergančius vaikus. „Liūtų“ klubo nariai džiaugiasi, kad jų idėją plungiškiai palaiko. Kad susidomėjimas paramos renginiu nemažėja, rodo pilnos salės žiūrovų: šeštadienį miesto kultūros centre iš viso įvyko du anšlaginiai koncertai.
Kiekvienais metais Plungės LIONS klubo paramos renginys turi vis kitokią temą, tačiau pati jo idėja išlieka tokia, kokia ir buvo pradžioje: klubo nariai žengia į sceną su įvairiais muzikiniais pasirodymais. Nebijoma iš savęs pasijuokti, kad būtų padėta sergantiems vaikams – tai, „liūtų“ įsitikinimu, yra svarbiausia. Tiesa, reikia pastebėti, kad metams bėgant jų pasirodymai tikrai neprastėja. Kaip dar prieš šiųmetį renginį juokavo „liūtas“ Aidas Kėsas, „per tiek metų kai kurie iš mūsų net dainuoti išmoko“.
Šiemetinis paramos renginys vadinosi „Nacionalinė ekspedicija per Lietuvą“. Plungiškiai spėliojo, kam šiais metais bus patikėtas jo vedėjo vairas. Salėje nuvilnijo aplodismentų jūra, kai su žiūrovais sveikindamasis į sceną žengė šalyje žinomas komikas Vitalijus Cololo. Jam kaip koncerto vedėjui teko prisiimti ir visos ekspedicijos, į kurią leistasi traukiniu, vairą. Taigi V. Cololo tapo traukinio mašinistu. Svečio šmaikščios pastabos ir išradingi kiekvieno muzikinio numerio pristatymai kaip reikiant pakėlė žiūrovų nuotaiką.
Ekspedicija „keliavo“ po įvairius Lietuvos miestus. Juose stabtelėjus, „liūtai“ dovanojo po muzikinį numerį. Štai Panevėžį reprezentavo Kastytis Kerbedis, kurį puikiai parodijavo A. Kėsas, Salantuose savo „babą“ „aplankė“ Artūras Urniežius Žilvino Žvagulio amplua. „Liūtas“ Gediminas Norvaišas įkūnijo Edmundą Kučinską, Kaunui, kaip studendijos lopšiui, atstovavo prezidentu Antanu Smetona „virtęs“ Audrius Misiūnas ir jo vadovaujamos Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai. Išties gerų emocijų ir šypsenų po kiekvieno pasirodymo netrūko.
Linksmybes keitė rimtis, kai po visų dainų tylos minute pagerbtas buvo anapilin išėjęs „liūtas“ Gintautas Vaitkevičius, kai Plungės LIONS klubo prezidentas Svajūnas Sungaila prabilo apie šio paramos koncerto prasmę ir tikslą. „Šiandien keliavome po Jūsų širdis. Ieškojome Jūsų gerumo, supratimo, nuolankumo ir noro padėti. Ir radome. Ačiū, kad esate, nes tik Jūsų dėka mes galime daryti gerus darbus. Mes, LIONS klubas, esame tik tarpininkai tarp Jūsų gerumo ir tų, kam to reikia“, – savo kalbomis žiūrovus graudino prezidentas.
S. Sungaila, dėkodamas už surinktas lėšas, pranešė, kokios Plungės rajono šeimos, kuriose gyvena paramos reikalingi vaikai, sulauks pagalbos. Taip pat už plungiškių suaukotas lėšas šiemet nuspręsta pagelbėti Plungės lopšelį-darželį „Pasaka“ lankantiems neįgaliems vaikučiams: bus atnaujinta jiems be galo reikalingo mankštos kabineto įranga.
Paramos renginys baigėsi tradiciniu akcentu – skambant „Naujų draugų dainos“ akordams ir salėje pabirusiu spalvotu konfeti lietumi. Atsisveikinta iki kitų metų, tačiau, kaip pastebėjo S. Sungaila, daryti gera reikia ne kartą per metus, o kiekvieną dieną, valandą, akimirką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Summa summarum (0)

Metų pradžia… Asmeniškai man ji kažkiek primena vaikystę, kai paėmusi naują lietuvių kalbos ar matematikos sąsiuvinį […]

2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas