Naujajam Plungės policijos komisariato vadovui jau įteiktas portfelis ir antpečiai

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2019-06-10

Pirmadienis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (KAVPK) Plungės policijos komisariato (PK) darbuotojams džiugi diena: po pusės metų komisariatas vėl turi viršininką – Gintautą Pocevičių. Birželio 3-iąją jis pristatytas visuomenei ir socialiniams partneriams.
Negailėjo pagyrimų
Pirmasis naująjį komisariato vadovą pasveikino rajono meras Audrius Klišonis. Pasak jo, naujojo vadovo laukia nelengvas laikas, nes susipažinimas su kolektyvu, žmonių pažinimas nėra paprastas. Meras sakė tikintis, kad kolektyvas ir vadovas ras bendrą kalbą ir Plungės vėl turės nuolatinį komisarą. A. Klišonis linkėjo G. Pocevičiui suvienyti kolektyvą ir judėti bendra kryptimi, jog rajono gyventojai jaustų, kad juos policija gina, saugo ir padeda.
KAVPK viršininkas Alfonsas Motuzas, pristatydamas naująjį Plungės PK viršininką, akcentavo, jog vienas vadovas, be kolektyvo pagalbos nieko nepadarys. „Nuo jūsų priklausys, kaip jūsų komisariatui seksis siekti užsibrėžtų tikslų“, – kreipėsi į Plungės komisariato darbuotojus A. Motuzas. „Plungės PK – turintis gilias tradicijas, palaikantis ryšį su savo buvusiais darbuotojais, išlaikantis darbinę atmosferą ir dvasią. Ir sunkiausiais laikotarpiais kolektyvas išliko stabilus, turintis tvirtą stuburą ir sugebantis apginti savo nuomonę“, – sakė apskrities policijos komisariato vadas.
Kalbėdamas apie G. Pocevičių, A. Motuzas apibūdino jį kaip sąžiningą, dorą, atsakingą ir ramų policijos pareigūną, sugebantį valdyti savo emocijas, ne autokratą. Be tradicinės dovanos – portfelio – KAVPK viršininkas G. Pocevičiui įteikė ir aukštesniojo laipsnio antpečius – vyresniojo komisaro laipsnį.
Kad pavyktų sutelkti kolektyvą vieningam kilniam darbui, kad keliami tikslai būtų įgyvendinti, gero bendradarbiavimo naujai paskirtam komisariato vadovui linkėjo Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Bronislovas Razma, Lietuvos kariuomenės Klaipėdos regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Plungės poskyrio viršininkas Marius Pečiulis, Plungės Šv. Jono krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Gedvainis.
„Linkiu, kad pradžioje jūsų kolektyvas jus gintų, saugotų ir padėtų, o paskui jūs už kolektyvą stotumėt mūro siena ir kartu dirbtumėt rajono žmonių labui“, – sveikino Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus.
Įstojus į komisariatų vadovų „būrelį“ kolegą sveikino apskrities policijos komisariatų vadovai. Kantrybės, stiprybės vadovui linkėjo Plungės PK iki šiol laikinai komisariato viršininko pareigas ėjusi Veiklos skyriaus viršininkė Loreta Tamaliūnaitė.
Verčia naują karjeros lapą
„Po 24 metų tarnybos policijoje verčiu naują karjeros lapą. Visada skatinau ir prašiau pareigūnų, su kuriais dirbau, nebijoti prisiimti atsakomybės, siekti karjeros. Taip elgiausi ir pats. Šiandien stovėdamas prieš jus suvokiu, kad manimi pasitikėta, kad įvertinta mano tarnyba. Jaučiu atsakomybę ir pareigą pateisinti šį pasitikėjimą. Suprantu, kad vienas be kolektyvo šito nepadarysiu“, – savo prisistatymą pavaldiniams pradėjo G. Pocevičius.
Naujasis komisariato vadovas sakė, jog mažai pažįstamas kolektyvas jo negąsdina, o priešingai – įkvepia naujiems darbams. „Manau, kad geriausiai mane pristatys laikas. Nemėgstu kalbų, kurios prieštarauja darbams. Kaip kadaise pasakė Sokratas: „Jeigu manai, kad žinai, negali būti tikras, kol nepabandei“. Noriu kuo greičiau pradėti, pabandyti ir įrodyti, ką mes galime. Kviečiu visus bendrauti, bendradarbiauti. Turime būti vieningi ir susitelkę, tik tada Plungės gyventojai mus vertins, gerbs ir mylės“, – prisistatymą užbaigė G. Pocevičius.
Vėliau susirinkusieji prie arbatos puodelio turėjo progą su naujuoju komisariato vadovu pabendrauti asmeniškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. ss parašė:

    Sveikas atvykes į pragarą užmiršo meras pamineti?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Summa summarum (0)

Metų pradžia… Asmeniškai man ji kažkiek primena vaikystę, kai paėmusi naują lietuvių kalbos ar matematikos sąsiuvinį […]

2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pranešama, kad Kinijoje išplitusio koronaviruso aukų skaičius jau perkopė tūkstantį, užsikrėtusiųjų – apie 42 tūkstančius. Ar Jūs reaguojate į pranešimus apie šį virusą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas