Naujų pedagogų į ugdymo įstaigas neatėjo

Parašė:  2018-09-07

 

Per rudenėjančias pievas ir laukus vėl nuaidėjo mokyklinis skambutis. Į suolus jis mokinius šiemet sukvietė tik rugsėjo 3-iąją, dovanodamas jiems dar dvi atostogų dienas nerūpestingam atsisveikinimui su vasara.
Didžiausioje moksleivių skaičiumi Rietavo savivaldybės ugdymo įstaigoje – Lauryno Ivinskio gimnazijoje, preliminariais duomenimis, 2018–2019 mokslo metais mokysis 624 mokiniai (606 – Rietave, 18 – Daugėdų skyriuje). Pirmą kartą skambutis į klases pakvietė 58 pirmokus, iš jų trys į mokyklinius suolus sėdo Daugėduose. Paskutinę mokslo metų pradžios šventę šiemet pasitiko 45 dvyliktokai.
Iš po vasaros atostogų grįžę vaikai gimnazijoje rado daug naujų kompiuterių, o pedagogų kolektyvas juos pasitiko nepasikeitęs. Kaip sakė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Pocienė, mokykla dar ieško šokių mokytojo ir mokytojo padėjėjo.
Tverų gimnazijos duris šiemet pravėrė 137 mokiniai. Septyniems iš jų šis rugsėjis pirmas. Vienuolikai abiturientų – paskutinis. Medingėnų skyriuje mokslo ir žinių pasaulio slenkstį peržengė 67 jaunieji medingėniškiai. Mokyklėlėje sulaukta keturių pirmokų. Baigiamojoje, dešimtoje, klasėje mokslus krims devyni vaikinai ir merginos.
Į Žadvainuose, šalia Jūros vingio, įsikūrusią pagrindinę mokyklą rudenėjančiu taku atkeliavo 81 mokinys. Pirmoje klasėje mokysis septyni vaikai, dešimtoje – dešimt.
Tiek Tverų gimnazijoje, tiek ir Žadvainių pagrindinėje naujų pedagogų šiais metais į kolektyvą neįsiliejo.
Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla vienintelė savivaldybėje mokslų metų pradžios šventę surengė anksčiau – rugpjūčio 31 dieną. Savo meninius gebėjimus šioje muzikantų ir dailininkų kalvėje lavins 152 mokiniai. Naujiena tai, kad šiemet įstaigoje vyks suaugusiųjų mokymas. Suaugusiųjų dailės grupės programą lankys 7, akordeono programą – 1, gitaros programą – 3 asmenys. Naujovėms atvira mokykla planuoja įkurti teatro klasę. Jau yra paskelbtas konkursas teatro mokytojo vietai užimti.
Rietavo lopšelį-darželį lankys 220 vaikų. Jie laiką leis dvylikoje grupių. Tris mažiausiųjų – iki trejų metų – grupes lankys 44 mažyliai, septynias ikimokyklinukų grupes – 131, o priešmokyklinukų šiemet itin didelis būrys – net 45.
Darželyje taip pat dirbs įprastas kolektyvas, naujų darbuotojų nebus.
Mokinių ir darželinukų skaičiai dar bus tikslinami pirmomis rugsėjo dienomis, tad straipsnyje pateikti preliminarūs duomenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Sveikinimai!!!! parašė:

    sveikiname visus mokslažmogius,- daug mokymosi džiaugsmo visiems!!!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas