„Nebijokite svajoti – svajonės pildosi“

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2019-07-25

Liepos 19-oji Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientams buvo išskirtinė diena – vyko brandos atestatų įteikimo ceremonija. Pagaliau jaunuoliai su palengvėjimu gali atsikvėpti, pasidžiaugti likusios vasaros malonumais ir tvirtai žengti į naują gyvenimo etapą. Šiais metais gimnazija išleido 51-ąją abiturientų laidą.
Jau seniai plungiškių gimnazistų atestatų įteikimo ceremonija pradedama šv. Mišiomis Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Šie metai – taip pat ne išimtis.
„Gyvenimas – tai laivas. Kad neplukdytų atgal, tikslas vienas – svajonė. Kiekvienam lemtis skirtinga. Gyvenime svarbiausia nenukrypti nuo tikslo. Sėkmingos kelionės į svajonę“, – būsimuosius studentus sveikino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Grimalienė.
Nepasiklysti laukiančiame margame kelyje, rasti jame tik pačias nuostabiausias gėles, savo darbais garsinti Lietuvą jaunimui linkėjo Seimo narys Andriejus Stančikas.
Tapti šaunios naujosios kartos atstovais, kurti šalies gerovę, savo tikslams siekti išnaudoti gerąsias žemaitiško charakterio savybes abiturientams linkėjo Seimo narys Jurgis Razma.
„Prieš aštuoniolika metų pats sėdėjau jūsų vietoje. Šiandien gal ir jaučiate kokių nuoskaudų, bet noriu palinkėti nepykti ant mokytojų. Išėję į kitą gyvenimo etapą ženkite mažais, bet tvirtais žingsniais, nesijaudinkite dėl nesėkmių ir bent dalis grįžkite į Plungę“, – šventės kaltininkams kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.
„Ši diena – tai diena, kurią prisiminsite visą gyvenimą. Šiandien jūs gausite pirmąjį užmokestį už sunkų dvylikos metų darbą. Brandos atestatas – kertinis dokumentas, ant kurio kursite savo gyvenimą, tad nebijokite svajoti – svajonės pildosi“, – geros kloties linkėjo meras Audrius Klišonis.
Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis jaunuoliams linkėjo profesiją rinktis
atsakingai, galvoti sava galva. Kartu su meru skyriaus vedėjas padėkos raštus įteikė abiturientus ilgiau ar trumpiau gyvenimo keliu vedusioms klasių vadovėms Sigitai Žilinskienei, Virginijai Stupelienei, Stanislavai Kajutienei, Sigitai Toleikienei, Saverinai Pranckevičienei, Ilonai Jasaitienei ir Plungės „Saulės“ gimnazijos suaugusiųjų klasės vadovei Rimai Česnauskienei.
Padėkos raštais apdovanoti šimtukininkai Amanda Saukaitė, Giedrė Bružaitė, Ema Jokūbaitytė, Rytis Mikutavičius, Deividas Skuodas, Mykolas Šmukšta, Tomas Ubartas, Armandas Puidokas.
Pagaliau atėjo ilgai lauktoji akimirka: skambant fanfaroms dvyliktokų klasių seniūnai įnešė brandos atestatus.
Sveikindamas abiturientus mokyklos direktorius Algimantas Budrys džiaugėsi, jog brandos atestatai įteikiami 168 (iš viso gimnazijoje mokėsi 173) „Saulės“ gimnazijos dvyliktokams ir 11 (16) gimnazijos suaugusiųjų klasės auklėtinių. Šiemet tarp brandos atestatus atsiimančių jaunuolių – 8 šimtukininkai, 8 mokslo pirmūnai. „Esate ypatingi mokiniai – dauguma jūsų gimė amžių sandūroje. Atminkite, kad klasė nesibaigia atestatų įteikimu – lieka draugai, lieka prisiminimai. Nepamirškite vieni kitų, susitikite. Atestatas atveria perspektyvas – jus pasitiks atsakomybė, partneriai, darbas. Realybė nebeatrodys tokia miela ir nerūpestinga. Už jus kalbės jūsų darbai“, – į naują gyvenimo etapą žengiantiems linkėjo ir patarė gimnazijos direktorius A. Budrys.
Padėkota mokslo pirmūnų – E. Jokūbaitytės, Dainoro Salio, Donato Šlevinsko, Mangirdo Šakinio, A. Saukaitės, Emilijos Zavadzkytės, Rugilės Miciulevičiūtės, R. Mikutavičiaus – tėvams.
Svarbiausias dokumentas – jau jaunuolių rankose, lieka tik palinkėti gero skrydžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas