Pacientų jau laukia ir mažoji Plungės sveikatos centro poliklinika

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2019-10-01

Nuo vakar, tai yra rugsėjo 30-osios, Plungės sveikatos centro medikai savo pacientų laukia ne tik J. Tumo-Vaižganto gatvėje įsikūrusioje pagrindinėje poliklinikoje, bet ir naujojoje, kuri penktadienio vakarą atidaryta Telšių g. 39A. Plungės sveikatos centro direktorė Irena Nekrašienė naująjį filialą pavadino mažąja poliklinika, o jos atidarymo proga surengtos ne iškilmingos įkurtuvės, bet jaukus vakaras darbuotojams ir kaimynams.

Direktorė I. Nekrašienė neslėpė gerų emocijų: „Esame įsisukę į darbus, pavargę ir užsimiršę. Tad tikrai geras jausmas, kai galime sustoti ir pasidžiaugti, kad štai kažką nuveikėme ir jau galime pristatyti naują savo padalinį. Jame darbuosis visi mūsų odontologai, du šeimos gydytojai, veiks registratūra, procedūrų kabinetas, laboratorija. Atskiro vadovo mažoji poliklinika neturės.“
Džiugiai nusiteikęs buvo ir Plungės sveikatos centro gydytojas psichiatras Visvaldas Nekrašas. „Tikrai puiku, kad padedami gerų draugų turime galimybę kurti, o ne griauti. Visada tai darėme stengdamiesi, kad ir dabar, ir ateityje visiems mums būtų geriau gyventi.“
Šventėje dalyvaujantis Seimo narys Jonas Varkalys, įteikdamas gražiai įrėmintą „Tautiškos giesmės“ tekstą, kalbėjo: „Džiaugiuosi jūsų įstaiga ir jos teikiamų paslaugų kokybe. Nepaisydami, kokie vėjai pūtė, visada visi mūsų šeimos nariai buvo ir yra ištikimi jūsų pacientai. O už tai, ką čia gauname, esame dėkingi ir vadovams, ir savo šeimos gydytojai Vidai Tamkevičienei, ir visam kolektyvui.“ Parlamentaras dar pasidžiaugė, kad Plungės sveikatos centras plečiasi ir kad patalpos, į kurias įdėta nemažai jo paties rankų ir širdies šilumos, nenueis perniek. „Linkime vienybės – ir kolektyve, ir su kaimynais. Taip, kaip „Tautiškoje giesmėje“ rašoma“, – reziumavo J. Varkalys.
Žemaitiškomis savos kūrybos eilėmis, kurios, kaip juokavo pati autorė, subalansuotos gydytojui, bet tinka ir sesutei, į Plungės sveikatos centro savininkus ir kitus medikus kreipėsi šiai įstaigai priklausančio Aleksandravo medicinos punkto bendruomenės slaugytoja Irena Stražinskaitė-Glinskienė. „Puiku, kad plečiatės, kad nestovite vietoje. Džiaugiuosi ir dėl jūsų, ir dėl savo pacientų – atvykstantiesiems iš Aleksandravo čia bus arčiau“, – kalbėjo ji.
Mažojoje poliklinikoje, kaip minėjome, dirbs du šeimos gydytojai – Vaida Navickytė ir Mantas Grigutis, savo pacientus jau iš anksto perspėję, kad nuo rugsėjo 30-osios reikėtų kreiptis kitu adresu. Be to, čia dirbs keturi odontologai: Silvija Linkevičiūtė, Viktorija Orlovaitė, Monika Repšienė ir Liudmila Jurina, ir medicinos psichologas Julius Nekrašas.
Nuo 2003 metų veikiantis Plungės sveikatos centras pagal pacientų skaičių yra didžiausia pirminės sveikatos priežiūros įstaiga rajone. Joje – daugiau nei 16 tūkstančių prisirašiusiųjų. Per metus čia registruojami 86 tūkstančiai apsilankymų, per parą sulaukiama 340 skambučių.
„Plečiamės ir tai daryti planuojame ir ateityje. Atidarėme filialą, bet tikėtina, kad jis nebus paskutinis“, – sakė V. Nekrašas.
Anot direktorės I. Nekrašienės, pacientai gali kreiptis ten, kur jiems patogiau. Jie laukiami ir J. Tumo-Vaižganto g. 112, ir Telšių g. 39A. „Kad ir kur žmogus ateis, visur bus priimtas“, – teigė ji. Registruotis galima tel.: (8 448) 52577, (8 448) 52277, 8 656 70254, 8 695 58771.
Užs. Nr. S-276

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas