Paskutinio skambučio šventėje – „Saulės“ kino festivalis

Parašė: „Plungės“ inf. 2019-05-30

Nors brandos egzaminų sesija jau prasidėjusi, tačiau yra dalykų, be kurių dvyliktokų baigiamieji metai mokykloje neįsivaizduojami – tai Paskutinio skambučio šventė. Praėjusią savaitę skambutis paskutinįsyk aidėjo daugelyje šalies mokyklų, tarp kurių – ir Plungės „Saulės“ gimnazija. Šventė čia vyko penktadienio popietę. Gimnazija šiais metais išlydi jau 51-ąją abiturientų laidą.
Penktadienį dar prieš abiturientams renkantis į gimnaziją plungiškiai suprato, jog šiems jauniems žmonėms ši diena – ypatinga. Tradiciškai miesto gatvėmis pradėjo važinėti balionais papuoštos dvyliktokų vairuojamos mašinos. Simboliška, kad balionai lyg saulė ryškiai geltoni – „Saulės“ gimnazijos abiturientai tą dieną „švietė“ jaunatviška energija ir gera nuotaika.
Pakilios emocijos užpildė visą „Saulės“ gimnaziją. Nors šiais metais mokyklą baigiantiesiems teko atsisakyti tradicijos apsukti garbės ratą aplink savo mokymo įstaigą (vietoje to kartu fotografuotasi ant mokyklos laiptų), tačiau tai šventės nė kiek nesugadino. Jaunimas kartu su savo auklėtojomis, mokyklos vadovybe ir kitais mokytojais puikiai laiką leido Paskutinio skambučio šventėje mokyklos sporto salėje, kur surengtas „Saulės“ kino festivalis!
Kaip festivalis be nominacijų? Gimnazijos dvyliktokai tikrai nusipelnė tokio dėmesio. Išrinktuosius lydėjo gausūs draugų aplodismentai, juokas ir sveikinimai. Abiturientai buvo įvertinti ir apdovanoti tokiose nominacijose, kaip „Saulės“ protingiausi, aktyviausi, talentingiausi, sportiškiausi, šmaikščiausi ir kt.
Paskutinio skambučio šventės proga sveikino ir sėkmingo starto naujame gyvenimo etape abiturientams linkėjo gimnazijos direktorius Algimantas Budrys, klasės valandėlėje su savo auklėtiniais susitikusios klasių vadovės Sigita Žilinskienė (IVa kl.), Virginija Stupelienė (IVb kl.), Stanislava Kajutienė (IVc kl.), Sigita Toleikienė (IVd kl.), Severina Pranckevičienė (IVe kl.) ir Ilona Jasaitienė (IVf kl.).
Šiais mokslo metais gimnazija, kaip minėta, išlydi 51-ąją abiturientų laidą. Joje – 170 dvyliktokų, 8 mokslo pirmūnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kad laikraštis – lyg apeiga (2)

Ak, tie ieškojimai… To, kas nauja, nepatirta, nepažįstama, arba to, kas labiau ar labiausiai – prasminga, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas