Plungės policija – jau naujose patalpose

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2018-09-24

Visą praėjusią savaitę Plungės rajono policijos pareigūnai, be to, kad ėjo savo tiesiogines pareigas, buvo užimti persikraustymo darbais. Komisariatas persikėlė į Minijos gatvės 4-uoju numeriu pažymėtą pastatą. Antradienio popietę įvyko iškilmingas naujų patalpų atidarymas.
Skambant Plungės kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestro (vadovas Romas Jasevičius) maršams, pasveikinti naujakurių atvyko būrys svečių.
Policijos departamento generalinis komisaras Linas Pernavas susirinkusiesiems kalbėjo, kad Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) į naują pastatą persikraustė jau anksčiau, o dabar erdvesnėmis patalpomis galės džiaugtis ir Plungės rajono pareigūnai. Dėl naujų patalpų plungiškiams policijos darbuotojams diskutuota ilgai, buvę įvairių svarstymų – nuo statybos iki nuomos. Atsiradus tinkamam pasiūlymui, nuspręsta, kad patalpos bus nuomojamos.
L. Pernavas dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie idėjos įgyvendinimo, o naujoje vietoje darbą pradėsiantiems pareigūnams linkėjo, kad čia oriai jaustųsi ne tik patys darbuotojai, bet ir lankytojai. „Kad ir toliau vykdytumėte savo pareigą ginti, saugoti, padėti“, – sakė generalinis komisaras.
Klaipėdos AVPK viršininkas Alfonsas Motuzas neslėpė, kad ne kartą teko lankytis naujose komisariatų patalpose. O Plungės rajono policijos persikėlimą į kitą vietą būtų galima vadinti bene istoriniu įvykiu. Viršininkas pasidžiaugė, kad į naujų patalpų plungiškiams pareigūnams klausimą Policijos departamentas pažiūrėjo ne biurokratiškai.
„Ne pastatai puošia žmones, o žmonės pastatus. Linkiu, kad plungiškiai norėtų užeiti pas jus, kad pastatas nevirstų represijos simboliu“, –
pabrėžė A. Motuzas.
Ilgų gyvavimo metų linkėjo patalpas policijos komisariatui išnuomojusios uždarosios akcinės bendrovės „Terekas“ direktorius Juozas Maksvytis, daug motyvacijos ir pasitikėjimo – Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Bronislovas Razma.
Naujakurius sveikino ir Plungės apylinkės teismo pirmininkas Erikas Jurgutis su pavaduotoju Vaidu Gasiūnu, artimiausi kaimynai Senamiesčio mokyklos atstovai, kaimyninių rajonų policijos komisariatų vadovai.
Plungės rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas pažymėjo, kad po daugelio metų darbo senose patalpose pareigūnai tikrai bus patenkinti savo darbo sąlygomis naujoje vietoje.
Kad pareigūnai ir lankytojai jaustų ramybę, patalpas pašventino Klaipėdos AVPK kapelionas Vilius Viktoravičius, Dievo palaimos linkėjo Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Gedvainis.
Pagaliau atėjo ilgai lauktoji akimirka. Skambant trankiam maršui perkirpti simbolinės atidarymo juostelės buvo pakviesti generalinis komisaras L. Pernavas, Klaipėdos AVPK viršininkas A. Motuzas, Plungės rajono policijos komisariato viršininkas S. Vaičekauskas, meras Audrius Klišonis ir UAB „Terekas“ vadovas J. Maksvytis.
Vėliau susirinkusieji apžiūrėjo naująsias komisariato patalpas.
Kaip pasakojo Klaipėdos AVPK viršininko pavaduotojas Ramūnas Šideikis, nuomos sutartį komisariatas su UAB „Terekas“ pasirašė praėjusių metų gruodžio pradžioje. Ji sudaryta dešimčiai metų, su galimybe ją pratęsti dar tiek pat laiko. Pastato rūsyje įrengtos dvi ginklinės, sporto salė, žinoma, garažai. Pirmame aukšte – Migracijos skyrius, apklausos kambariai (vienas vaikų – aut. past.), trys laikinojo sulaikymo kameros, Reagavimo skyrius. Antrame aukšte įkurdintas Veiklos skyrius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas