„Plungės“ redakcija jau laukia laimingųjų!

Parašė: Redakcijos vardu – redaktorė Lina LIŪNIENĖ 2020-02-07

„Plungės“ laikraščio redakcija, skelbdama metinę prenumeratą, kasmet skelbia ne tik kainos akciją, bet ir loteriją – kad skaitytojai džiaugtųsi ne tik dukart per savaitę pašto dėžutėse randamu mūsų leidiniu, bet ir prizais. Tiesa, jie – ne visiems, o laimingiesiems, kuriuos šiemet mums padėjo išaiškinti penkiametė Lukrecija.
Turime pripažinti, kad kaskart prasidedant metams mums šiek tiek neramu: ar Jūsų, brangūs prenumeratoriai, turėsime tiek, kiek turėjome, ar popierinio laikraščio neiškeisite į elektronines informacijos priemones, ar nepasirinksite kito leidinio. Matydami rezultatus džiaugiamės: Jūsų – maždaug tiek pat, kiek ir buvo, trijų tūkstančių egzempliorių tiražas – pasiektas! Ačiū, kad esate mums lojalūs, ačiū ir tiems, kurie mus – laikraštį „Plungė“ – šiemet atradote pirmąkart. Pažadam – nesigailėsit, nes dirbame objektyviai, operatyviai ir iš visos širdies.
O dabar – apie loteriją. Kadangi dėl Lietuvos pašto reorganizacijos šiemet pratęsėme prenumeratos kainos akciją, tai ir loterijos laimėtojus rinkome ir skelbiame šiek tiek vėliau nei įprastai – norėjome, kad galimybę išbandyti savo laimę turėtų ir tie, kas mus užsisakė sausį. Kadangi dėl itin griežto Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo Lietuvos paštas Jūsų kvitukų mums nebedavė, prašėme, kad pateiktumėte patys. Tų, kas prenumeravotės redakcijoje, kvitukus turėjome. Taigi surinkome jų šimtus, o laimingųjų, kuriuos, kaip minėjome, iš visos krūvos ištraukė Lukrecijos rankytė, – dvylika.
Tad – dėmesio!
Plungėje, Telšių gatvėje, gyvenančiai BRONISLAVAI STONKIENEI dovanojame 30 eurų vertės kuponą apsipirkti parduotuvėje „Mix Idėjos“ (arba „Naujojoje baldinėje“).
Stoties gatvėje gyvenantis plungiškis JUOZAS PAULIUKEVIČIUS kviečiamas į konferencijų ir laisvalaikio centrą „Porto“, kur su šeima ar draugais galės 2 val. žaisti boulingą.
ALDONAI BUTRIMAITEI iš Platelių seniūnijos Pamedinčių kaimo įteiksime 30 eurų vertės kuponą apsipirkti „Agotos krautuvėlėje“.
ARŪNĄ GARBENČIŲ, gyvenantį Žlibinų seniūnijos Kantaučių kaime, taip pat kviesime į konferencijų ir laisvalaikio centrą „Porto“ žaisti boulingo (2 val.).
ALEKSANDRA JAKŠTAITĖ iš Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Virkšų kaimo bus laukiama parduotuvėje „Papartis“, kur galės apsipirkti už 30 eurų.
Tveruose (Rietavo sav.) gyvenančiai DIANAI ZABURIENEI dovanojame 30 eurų vertės kuponą apsipirkti parduotuvėje „Plunalva“.
RŪTA BUDRECKIENĖ iš Nausodžio seniūnijos Prūsalių kaimo kviečiama į SG kliniką, kur jos laukia 30 eurų vertės kuponas procedūroms arba grožio prekėms.
Babrungo seniūnijos Glaudžių kaimo gyventoją LIUDĄ RUIBĮ apdovanosime 30 eurų vertės kuponu apsipirkti „Naujojoje baldinėje“ (arba parduotuvėje „Mix Idėjos“).
VERONIKA ŽUKAUSKIENĖ iš Nausodžio seniūnijos Karklėnų kaimo bus laukiama prekybos centre „Norfa“, prizas – 30 eurų vertės kuponas.
Kalniškių gatvėje gyvenantis plungiškis SAULIUS BERTULIS dovaną už 30 eurų galės išsirinkti parduotuvėje „Mon“.
V. Mačernio gatvėje, Plungėje, gyvenančios STASĖS ŠIURKIENĖS laimėjimas – 30 eurų vertės kuponas apsipirkti parduotuvėje „Grūstė“.
ADOLFAS IVINSKAS, gyvenantis Daržų gatvėje, Rietave, bus laukiamas prekybos centre „Iki“, kur galės įsigyti jam patinkančių prekių už 30 eurų.
Sveikiname laimėtojus ir laukiame Jūsų „Plungės“ laikraščio redakcijoje J. Tumo-Vaižganto g. 28A, Plungėje, kur įteiksime Jums prizus ir pabendrausime (turėkite asmens dokumentą). Dar kartą – AČIŪ, kad skaitote!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas