Plungės ROTARY surengė vasaros sporto šventę

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2020-08-07

Kad Plungės ROTARY klubas padeda gyventojams, prisideda prie jų sveikatinimo, ko gero, žino daugelis. Klubo nariai ne tik kitais rūpinasi, bet ir patys aktyviai leidžia laiką. Praėjusį savaitgalį jie su šeimomis rinkosi į savo tradicinę vasaros sporto šventę.
Kaip ir dera, susirinkusiuosius pirmasis pasveikino neseniai vadovavimą klubui perėmęs naujasis Plungės ROTARY prezidentas Valerijus Stonkus. Palinkėjęs gerai praleisti laiką, pasidžiaugęs gausiu atvykusiųjų būriu, kylant klubo vėliavai, prezidentas paskelbė sporto šventės pradžią.
Plungės ROTARY klubui priklausantis Jonas Varkalys bendraminčiams priminė, kad aktyviai dalyvautų kasmetinėje šių klubų sporto šventėje – rotariadoje – Druskininkuose. Pirmasis klubo susirinkimas vasaros pabaigoje vyks sodyboje Glaudžiuose, kur galima atvykti su šeimomis, su vaikais. „Ten galėsite apžiūrėti senovinius rakandus, arbatos išgerti ir pasikalbėti“, – kvietė brolis Jonas.
Plungiškių rotariados organizavimas buvo pavestas rajono sportininkus palaikančiam Egidijui Rapaliui. Jis, kaip ir prieš tai kalbėjęs brolis Jonas, ragino bendraminčius aktyviai dalyvauti šventėje. „Šiandien mes nerengsime visų sporto rungčių, kurios vyks Druskininkuose, bet bus puiki proga pasitreniruoti“, – sakė jis. Taigi Plungės ROTARY nariai rungėsi krepšinio, tinklinio, smiginio ir petankės varžybose. Atsakingais už kiekvienos rungties organizavimą, teisėjavimą ir taškų skaičiavimą buvo paskirti taip pat klubo nariai.
Brolis Nerijus Adomavičius buvo atsakingas už krepšinį, brolis Gintaras Domarkas vadovavo tinklinio varžyboms. „Rotariadoje tinklinis būna 3 x 3, nors šiaip žaidžiamas 2 x 2. Tinklinis daug paprastesnis nei krepšinis, tai tikiuosi daugiau dalyvių“, – kalbėjo brolis Gintaras.
Eugenijus Barniškis koordinavo smiginio rungtį. „Laikysimės klasikinio smiginio atstumų, bet taškai bus skaičiuojami supaprastintu būdu: 9 strėlytės, suskaičiuojami bendri taškai. Jei dėl pirmosios vietos bus vienodas taškų skaičius, tai tie žmonės „persimes“ dar kartą“, – trumpai varžybų taisykles paaiškino brolis Eugenijus.
Petankės varžyboms vadovavo Vygandas Ivanauskas. O klubo narius į savo sodybą priėmęs Artūras Simanauskas visus norinčius azartiškai praleisti laiką mokė žaisti kroketą.
Žinoma, nepamiršti ir mažieji šventės dalyviai. Su klubo kolegų vaikais, anūkais laiką leido brolis Linas Ramanauskas. „Bandžiau susipažinti su visais vaikais. Sakiau, kad žaisime, dažysime, piešime, išbandysime šlapią tinklinį (su balionais – aut. past.), dažasvydį į taikinį, rinksime taikliausią“, – renginio pradžioje laukiančias linksmybes vardijo L. Ramanauskas.
Tiesa, Plungės ROTARY prezidentas bendraminčiams pristatė ir kandidatą į klubo narius uždarosios akcinės bendrovės „Žemaitijos gralis“ (gedulo namų) direktorių Vidą Valauską.
Skambant muzikai, pergalės šūksniams, ROTARY klubo vasaros sporto šventė pralėkė nejučia. Ir, kaip sakė klubo prezidentas V. Stonkus, kiekvienais metais bus tik geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas