Prisiekė naujos kadencijos tarybos nariai

Parašė: JolantaVASILIAUSKIENĖ 2019-04-18

Balandžio 11 dieną Žemaičių dailės muziejuje vyko iškilmingas naujos kadencijos Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir kitus įstatymus, sąžiningai eiti savo pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus, prisiekė tarybos nariai ir meras Audrius Klišonis.
Pirmasis sėkmės, sutarimo ir gerų sprendimų naujajai tarybai linkėjo Plungės rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas Vytautas Tumas. Jis ir išklausė politikų priesaikas, įteikė tarybos nario pažymėjimus.
Nuskambėjus Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų orkestro (vadovas Artūras Urniežius) atliekamam Lietuvos himnui, prisiekti padėjus ranką ant Konstitucijos žengė išrinktieji Savivaldybės tarybos nariai:
Gintaras Bagužis,
Vida Bondauskienė,
Asta Beierle Eigirdienė,
Robertas Endrikas,
Raimondas Doviltis,
Rimas Dužinskas,
Mantas Česnauskas,
Marijus Kaktys,
Česlovas Kerpauskas,
Aidas Kėsas,
Daina Martišienė,
Audrius Misiūnas,
Julius Nekrašas,
Gediminas Norvaišas,
Algirdas Pečiulis,
Žydrūnas Purauskis,
Tomas Raudys,
Liudas Skierus,
Vaidotas Skierus,
Jolanta Skurdauskienė,
Judita Stankutė,
Tadas Šetkauskis,
Vida Tamkevičienė,
Adomas Zamulskis.
Paskutinis prisiekė antrai kadencijai tiesioginiuose mero rinkimuose išrinktas Savivaldybės vadovas Audrius Klišonis. Skambant Mykolo Kleopo Oginskio polonezui „Atsisveikinimas su Tėvyne“, jam įteiktos mero regalijos. Antrą kartą meru inauguruotas A. Klišonis dėkojo rajono gyventojams už parodytą pasitikėjimą. Už palaikymą, padrąsinimą, patarimus ir kritiką Savivaldybės vadovas „ačiū“ tarė savo žmonai Inesai.
Naująją Savivaldybės tarybą ir merą sveikino, sutelktumo, taikos, konstruktyvaus darbo dėl žmonių gerovės linkėjo Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Gedvainis, Vyriausybės atstovė Telšių apskrityje Loreta Bagdonavičienė, Rietavo ir Mažeikių rajono savivaldybių merai Antanas Černeckis ir Vidmantas Macevičius, laikinai Plungės rajono policijos komisariato viršininko pareigas einanti Loreta Tamaliūnaitė, Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Plungės skyriaus vedėja Daiva Šakinienė, Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, Plungės garbės pilietis Petras Vyšniauskas, švietimo, kultūros, kitų savivaldybės įstaigų vadovai, seniūnai ir kt.
Iškilmingas posėdis baigtas bendra naujos kadencijos tarybos narių nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas