Senamiesčio mokyklos mokiniai – apie mylimą Mokytoją

Parašė:  2015-05-15

Gėlės… Klasė… Kreida… Didžiulė mokykla… Daug vaikų, tėvelių, kurie su vaikais sparčiais žingsniais keliauja mokyklon. Iš pradžių baugu, bet paskui – jauku. Įeinu į klasę, atsisėdu į gražų blizgantį suolą. Pro duris įžengia aukšta, pasitempusi mokytoja. Pamačius ją, akys nušvinta.
Ši mokytoja nuostabi, o jos žvilgsnis toks šiltas, kad klasėje pasijutau saugi ir rami.
Mes augome. Keliavome iš klasės į klasę. Pradėjome rimtai žiūrėti į mokslus. Testai, užduotys pratybų sąsiuviniuose vis sunkėjo, bet mes mokėmės…
Aš ilgai galvojau, ką gebu daryti gerai. Trečioje klasėje, pavasarį, mokytoja man labai padėjo. Jos paraginta, dalyvavau respublikiniame piešinių konkurse ir laimėjau pirmą vietą. Taip man mokytoja padėjo atrasti tai, ką aš labai gerai moku. Piešti…
Mano mokytoja – kaip nublizgintas perlas vandenyno dugne. Ji man ir mano draugams suteikia daugiau vilčių ir drąsos ką nors daryti. Aišku, kartais man nelabai patinka jos stilius, bet ar tai svarbu? Svarbiausia juk tai, kas yra širdyje, o ne išorėje. Norėčiau, kad ji visada būtų tokia gera ir nuoširdi. Greitai aš išeisiu į penktą klasę ir noriu, kad ši mokytoja visada būtų mano širdyje.
Meda Slivskytė
Išleistuvės darželyje. Man septyneri metukai. Laikas į mokyklą. Ilgai laukiau tos dienos. Rugsėjo pirmoji, gėlės rankose ir keliauju su baime. Priėjau prie mokyklos ir labai nustebau. Ji buvo didelė, graži ir įspūdinga. Peržengiau mokyklos slenkstį, jaudinausi, bet labai norėjau pamatyti savo pirmąją mokytoją. Bandžiau spėlioti, kokia ji galėtų būti: pikta ar linksma, gera ar bloga, stora ar plona.
Įeinu į klasę ir pamatau savo svajonių mokytoją. Ji gera, linksma ir labai protinga. Mokytoja visada padeda, užjaučia, atleidžia. Su ja daug keliaujame, žaidžiame ir draugaujame. Gaila, mes jau ketvirtokai ir greit skirsimės su savo mokytoja. Aš jos nepamiršiu, aplankysiu ir pasidomėsiu, kaip ji gyvena. Ačiū Jums, Mokytoja.
Justas Ramanauskas
Atėjo laikas ruoštis į mokyklą… Įėjau į savo klasę. Ji atrodė didelė, graži ir jauki. Durys prasivėrė, ir įžengė mūsų naujoji, gražioji mokytoja. Ji buvo puiki, tokia, kokią bandžiau įsivaizduoti…
Susėdome į suolus. Pirmoji pamoka. Staiga skambutis, prasivėrė durys ir įėjo dvyliktokai. Jie mums įteikė pieštukus, balionus, paėmė už rankos ir išsivedė į mokyklos kiemą. Pasiklausėme sveikinimo žodžių, paleidome balionus į orą ir sugrįžome į klasę. Mūsų mokytoja labai nuoširdžiai bendravo su mumis ir mūsų tėveliais. Mes jai įteikėme gėlių, palinkėjome puikios dienos ir išsiskirstėme.
Parėjus namo, pasidarė liūdna ir su nekantrumu laukiau kitos dienos, kad galėčiau susitikti su savo mokytoja. Ji linksma ir paslaugi. Ji mus vežasi į ekskursijas, einame į išvykas, vedasi į spektaklius ir kartu su mumis linksminasi. Jai noriu pasakyti ačiū. Ji tikrai to nusipelnė.
Eva Šlyžiūtė
Prieš ketverius metus pravėriau savo mokyklos duris. Buvau mažutė, smulkutė mergytė. Nemokėjau nei rašyti, nei skaityti. Į mokyklą mane už rankos vedė mamytė – geriausia mano draugė. Ji yra anglų kalbos mokytoja ir dirba kitoje mokykloje.
Antroje klasėje ir aš pradėjau mokytis anglų kalbos. Buvo sunku, bet mama padėjo. Ji mokė mane ir nepaliko manęs bėdoje. Mano mama yra gera mokytoja. Ji būdama maža svajojo būti mokytoja, ir jos svajonė išsipildė. Aš taip pat turiu svajonę. Tikiuosi, kai užaugsiu, ji išsipildys, nes sakoma, kad jei ko labai nori, tas ir išsipildo. Aš būsiu mokytoja, kaip ir mano mama. Mokytojas turi būti griežtas ir išsilavinęs. Jis turi labai mylėti vaikus ir save.
Aš manau, kad mano mama yra pati geriausia anglų kalbos mokytoja. Geba gerai išaiškinti, padeda man ir kitiems.
Rugilė Paulikaitė
Aš esu Lukas. Man vienuolika metų. Į mokyklą – „baltąją gulbę“ atėjau, kai buvo septyneri. Man ji patiko. Pirmoji diena buvo labai įdomi. Puiki pirmoji mokytoja.
Greitai prabėgo trys vasaros mėnesiai. Atėjo lauktoji diena. Pasiruošiau ir laimingas išėjau į mokyklą. Puikiai sekėsi mokslai. Šauniai sekėsi dainuoti, ir mane mama nuvedė į meno mokyklą. Ten sutikau nuostabų muzikos mokytoją. Jis mane moko groti. Mokytojas man patinka, nes niekada ant manęs nepyksta, yra labai linksmas ir protingas. Jis yra labai žymus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Neseniai dalyvavau koncerte. Maniau, kad gerai nepavyks pagroti vienos dalies kūrinio, nes tvirtai nebuvau išmokęs. Pagrojau, mokytojas pagyrė. Jis yra išmokęs daug mokinių kartų groti pučiamaisiais instrumentais. Man yra didžiulė garbė su juo groti ir mokytis muzikos subtilybių. Ačiū Jam.
Lukas Deimantas
Ruduo. Visi vaikai keliauja į mokyklą. Aš nusprendžiau lankyti dvi mokyklas. Iš ryto eisiu į Senamiesčio mokyklą, o po pietų lankysiu meno mokyklą.
Prisimenu, kaip vyresnysis brolis vedė mane į muzikos mokyklą. Ėjau nedrąsiai. Prasidėjo pirmieji bandymai. Pasisekė. Pradėjau lankyti gitaros pamokas. Pirmosios pamokos buvo sunkios, bet pripratau. Muzikos mokytojas yra geras, kantrus ir suprantantis. Jis man patinka. Per trumpą laiką davė daug žinių, išmokau groti puikių kūrinių. Šis nuostabus mokytojas mane mokys dar trejus metus. Jei gerai grosiu, dalyvausiu ir įvairiuose konkursuose.
Muzika stiprina mūsų gyvybiškumą ir kūrybiškumą. Muzika gali pakylėti mūsų sielas, pažadinti mus maldai, užuojautai ir meilei. Muzika žmogų tikrai gali padaryti geresnį. Tai vieną kartą pastebėjo ir pasakė man mano mokytojas.
Giedrius Meškauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas