Švietimo įstaigų vadovams – ir pagyros, ir pastabos

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2019-09-06

Tradiciškai prieš moksleiviams sugrįžtant į klases į susitikimą su Plungės rajono savivaldybės meru, Savivaldybės administracijos vadovais, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju bei specialistais susirenka švietimo įstaigų vadovai. Nauji mokslo metai – nauji iššūkiai, darbai, taip pat tai galimybė apžvelgti ir įvertinti jau pasiektus rezultatus bei išsikelti ateities tikslus. Apie tai ir „sukosi“ šio susitikimo kalbos.
Įprasta būdavo panašius susirinkimus organizuoti Savivaldybėje, tačiau šį kartą pasirinkta vieta – Žemaičių dailės muziejus, pasak Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Gintauto Rimeikio, galbūt suteiks minčių švietimo įstaigų vadovams paskatinti savo pedagogus ieškoti naujų erdvių ir ugdymo formų mokiniams.
Į Žemaičių dailės muziejų susirinkusius vadovus sveikino rajono meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, sveikinimo žodį tarė ir Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Vida Bondauskienė, kt. „Ačiū, kad vaikams diegiate žmogiškąsias vertybes. Jūsų nuolatinis siekis naujovių, jūsų pastabos gali padėti tarybai priimti pačius geriausius sprendimus mūsų švietimo ateičiai“, – ragindama direktorius būti aktyvius, kalbėjo V. Bondauskienė.
G. Rimeikis švietimo įstaigų direktoriams pristatė trumpą praėjusių mokslo metų rezultatų apžvalgą. Pasidžiaugta, kad Plungės rajono savivaldybė dažnu įvertinimo atveju visos Lietuvos kaimiškųjų savivaldybių sąraše yra tarp lyderiaujančių. Pasitempti reikėtų tik sprendžiant mokyklose įrengiamų laboratorijų klausimą (jų trūksta dažnai mūsų šalies mokyklai), taip pat labai trūksta kompiuterinės technikos. Meras vylėsi, jog šią problemą kaip nors pavyks išspręsti.
„Dėl patyčių situacija mūsų mokyklose yra gera, tačiau reikia pastebėti, kad jas kartais sukelia ne mokiniai, o patys mokytojai, pakalbėkite apie tai su pedagogais. Nedaug, bet tokių atvejų pasitaiko“, – pastabą turėjo G. Rimeikis.
Tarp iškilmingų sveikinimo kalbų, pateikiamų pranešimų nepamiršta direktoriams skirti ir „namų darbų“. Mokyklų ir darželių vadovams priminta, jog jie turi atnaujinti tvarkas dėl etatinio mokytojų darbo apmokėjimo, su kolegomis susitarti dėl nuotolinių darbo formų, taip pat direktoriai paraginti neužmiršti, jog nuo rugsėjo antrosios Savivaldybėje įsigalioja centralizuotas priėmimas į mokyklas – jau į visas klases.
Į švietimo įstaigų vadovus nepraleido progos kreiptis ir Žemaičių dailės muziejaus direktorius Alvidas Bakanauskas. „Mes, muziejininkai, esame pašaukti šviesti ir kultūrinti visuomenę. Mes su jumis esame kolegos, todėl kviečiu bendradarbiauti. Muziejus organizuoja nemažai istorinių parodų, koncertų, susitikimų su meno žmonėmis. Keistai atrodo, kai tarp, rodos, aktualių pedagogams renginių nematome nė vieno mokytojo“, – žinutę su aiškia potekste direktoriams perdavė A. Bakanauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas