„Tikslas vienas – sveikas ir gydytojo darbu patenkintas pacientas“

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2018-10-22

Maždaug prieš du mėnesius Plungės šeimos klinikoje „Inesa“ pradėjo veikti privatus gydytojo ortopedo-traumatologo Giedriaus Repšio kabinetas. Privačių kabinetų pranašumas – greitesnis, prie paciento užimtumo priderintas priėmimas. Nors, kaip sakoma, už patogumus reikia susimokėti, tačiau kainos G. Repšio kabinete prieinamos kiekvieno kišenei.
Priminsime, kad gydytojas G. Repšys prieš dvejus metus atvyko dirbti į Plungės ligoninę, tad privačiame kabinete ligonius priima laisvu nuo tiesioginio darbo metu. Čia teikiamos konsultacijos dėl visų ortopedijos ir traumatologijos problemų, jei reikia, pacientai siunčiami atlikti tyrimų ar operuotis.
Pasak mediko, dirbdamas ligoninėje jis pastebėjo, jog būna nemažai piktų pacientų, kurie prašosi priimami be išankstinės registracijos, tad privataus kabineto įsteigimas – palengvinimas tiems, kurie nenori laukti ilgose eilėse, kuriems sunku suderinti darbą ir vizitą pas gydytoją. Tiesa, ir prieš ruošiantis į privatų kabinetą reikėtų susisiekti su gydytoju telefonu. „Dėl priėmimo su pacientu tariuosi individualiai, stengiuosi suderinti, kad laikas būtų patogus ir ligoniui, ir man“, – teigė G. Repšys.
Kaip pabrėžė gydytojas, jo tikslas – kad paslaugos žmonėms būtų prieinamesnės. „Neretai būna, kad norėdamas patekti pas traumatologą ligonis gaišta laiką, – aiškino medikas. – Visų pirma laukia vizito pas šeimos gydytoją, kad gautų siuntimą, paskui – dar priėmimo pas specialistą. Einant į privatų kabinetą siuntimo nereikia.“
„Be to, medicinoje dažnai pritrūksta gydytojo ir paciento tiesioginio ryšio. Čia tas ryšys yra“, – pridūrė ortopedas-traumatologas.
Privačiai gali kreiptis ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, kurie yra patyrę traumų. „Būna, kad žmonės, gavę vieno gydytojo konsultaciją ar net paskyrus gydymą, nedrįsta kreiptis į kitą. Tikrai nė vienam neuždarysiu durų. Jei tik norima išgirsti dar vieną nuomonę ar pasikonsultuoti dėl paskirto gydymo, kiekvienas gali ateiti. Tikslas vienas – sveikas ir gydytojo darbu patenkintas pacientas“, – pabrėžė G. Repšys.
Nors nuo privataus kabineto atsiradimo praėjo tik pora mėnesių, pacientai mielai renkasi privačias konsultacijas. „Vieniems užteko konsultacijos ir konservatyvaus gydymo, kitiems teko padėti atliekant operaciją, –
kalbėjo gydytojas. – Galiu patikinti, kad nė vienas nėra ir nebus paliktas likimo valiai. Jei bus problema, kurios negalėsiu atlikti Plungėje, nukreipsiu į didmiesčių ligonines, kur pagalba tikrai bus suteikta.“
Žinoma, privatus kabinetas reiškia, kad paslaugos – mokamos. Tačiau, kaip sakė ortopedas-traumatologas, ne kaina svarbiausia, nors ji tikrai įkandama visiems, o tai, kad žmogus nebijotų kreiptis, net jei atrodo, kad problema nedidelė ir praeis savaime. „Kartais delsimas turi rimtų pasekmių“, – akcentavo G. Repšys.
Taigi, jei reikia ortopedo-traumatologo konsultacijos, bet nenorite gaišti laiko ilgose eilėse, kreipkitės į G. Repšio privatų kabinetą. Gydytojas pacientus priima šeimos klinikos „Inesa“ 104 kabinete (J. Tumo-Vaižganto g. 114, Plungė) trečiadieniais–penktadieniais 16–20 val. Dėl priėmimo būtina paskambinti tel. 8 646 56788.
Užs. Nr. S-769

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kad laikraštis – lyg apeiga (2)

Ak, tie ieškojimai… To, kas nauja, nepatirta, nepažįstama, arba to, kas labiau ar labiausiai – prasminga, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas