Tomas Zamulskis: „Sėkmingo darbo garantas – darnus kolektyvas“

Parašė:  2018-09-07

 

Klinika „Pulsas“ – jau tris dešimtmečius veikianti pirminės sveikatos priežiūros įstaiga Plungėje. Tai, kas yra sukurta šiandien: profesionalių medikų komanda, naujausia medicinos įranga, maloni aplinka, pacientų pasitikėjimas, pasiekta atsakingu požiūriu į ligonius, į savo darbą. Klinikos įkūrėjo savo tėvo Alfonso Zamulskio pėdomis sekantis dabartinis įstaigos vadovas Tomas Zamulskis įsitikinęs, kad jų, medikų, darbe kaip niekur kitur reikalingas atsakingas požiūris į žmogų, o ir gera atmosfera kolektyve – ne paskutinėje vietoje. Būtent darnus kolektyvas, gera komanda, anot vadovo, ir yra jų klinikos sėkmės garantas.
Kaip žinome, klinika „Pulsas“ apskritai buvo pirmoji privati visoje Lietuvoje registruota gydymo įstaiga. Nuo to laiko praėjo jau bene trisdešimt metų. Džiugu, kad laikui bėgant plungiškių pasitikėjimas šia klinika ir joje dirbančiais gydytojais tik auga. „Didelės pacientų kaitos pas mus nėra. Jų skaičių greičiau, kaip ir visoje Lietuvoje, lemia tokie veiksniai kaip mažėjantis gimstamumas, migracija. O mes džiaugiamės, kad savo kontingentą išlaikome – pacientai nelinkę keisti pasirinktos sveikatos priežiūros įstaigos“, – kalba T. Zamulskis.
Klinika „Pulsas“ šiuo metu pasirengusi vėl grįžti į įprastą darbo ritmą – gydytojai, administracijos darbuotojai, kitas aptarnaujantysis medicinos personalas sugrįžta iš po vasaros atostogų ir yra nusiteikę kibti į darbą visu pajėgumu. Klientų laukia profesionalus kolektyvas. Čia dirba puikūs specialistai šeimos gydytojai Faustas Einikis, Vida Rumšienė, Gražina Dailidėnienė, Violeta Liepienė, Ramutė Matevičienė. Tokiu gydytoju dirba ir pats klinikos vadovas T. Zamulskis.
Šioje sveikatos priežiūros įstaigoje pacienčių laukia dvi profesionalios ginekologės – gydytojos Marina Aponavičienė ir Agnė Stankevičienė. M. Aponavičienė į Plungę atvyksta iš Telšių ligoninės, yra operuojanti ginekologė, daugiau konsultuoja pacientes, susidūrusias su ginekologinėmis bėdomis ar ateinančias profilaktiškai pasitikrinti. O A. Stankevičienė dažniausiai užsiima nėščiųjų priežiūra. Gydytojoms ginekologėms sudarytos ypač geros sąlygos dirbti. Klinikoje „Pulsas“ esantis modernus „Philips“ aparatas optimaliai pritaikytas akušerijai ir ginekologijai. Jis turi visus reikalingus darbui daviklius, vaizdas ryškus, padaromos geros kokybės 3D nuotraukos. Aparato parametrai sureguliuoti būtent akušerijai ir ginekologijai, įvestos visos būtinos programos. Taip pat įsigytas KTG (kardiotokogramos) aparatas, kuriuo registruojami vaisiaus širdies tonai. Taigi stengiamasi, kad Plungės moterys gautų kuo profesionalesnę priežiūrą gimtajame mieste.
T. Zamulskiui džiugu, kad gydytojoms ginekologėms padeda akušerė Vilma Šakinienė, kuri yra tikra savo srities profesionalė, ypač mėgstama pacienčių.
Gydymo įstaigoje suformuota ir stipri odontologų komanda. Šiuo metu su pacientais dirba Olegas Droginas, Vilija Bungardienė, Algirdas Mačiuitis. Neilgai trukus jų komandą papildys iš vaiko auginimo atostogų grįžusi pacientų mylima odontologė Dovilė Kazakevičienė. Stengiamasi daryti viską, kad ilgų eilių laukiant šių medikų pagalbos nesusidarytų.
Klinikai svarbi ne tik fizinė pacientų būklė. Nė kiek ne mažesnis dėmesys skiriamas psichologinei žmogaus sveikatai. Tuo tikslu į gydytojų komandą buvo pakviesti psichiatras Jonas Mikaliūnas ir psichologas-psichoterapeutas Evaldas Simutis.
„Pulsas“ gali pasigirti modernia laboratorija, kurioje galima atlikti visus reikalingus tyrimus pacientų sveikatai užtikrinti ir įvairioms ligoms diagnozuoti. Darbuotojų ir pacientų mylima klinikinė biologė Ona Paškauskienė, turinti ilgametę darbo patirtį, rūpinasi kokybišku tyrimų atlikimu.
Artimiausiuose planuose – odontologinės įrangos, kompiuterinės technikos atnaujinimas, paslaugų, teikiamų paciento namuose, gerinimas – stengiamasi tobulėti, kad rajono žmonėms medicinos paslaugų prieinamumas taptų kuo patrauklesnis ir… paprastesnis.
Klinika „Pulsas“ įsikūrusi Plungėje, Vytauto g. 3. Registruotis tel. (8 448) 57433 arba atvykus į gydymo įstaigą.

SONY DSC

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Jau šią savaitę – Velykos. Šventė, kuri paprastai suburia šeimas, gimines. Kaip jas švęsit šiemet? Ar koronaviruso grėsmė sulaikys Jus namuose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas