Trečdalis plungiškių nepasitiki vietos valdžia

Parašė: „Plungės“ inf. 2014-12-16

Po to, kai rugpjūčio viduryje Plungės rajono savivaldybėje įvyko politinis perversmas, savo interneto svetainėje www.laikrastisplunge.lt skaitytojų klausėme, ar jie pritaria tokiems pokyčiams ir ko tikisi iš vos pusmetį dirbsiančios naujos valdžios. Praėjo šiek tiek daugiau nei šimtas dienų nuo pasikeitimų rajono politinėje arenoje, tad metas apžvelgti, kokios nuomonės vyravo tarp „Plungės“ skaitytojų.
Apklausoje dalyvavo 207 respondentai. Gal dėl to, kad, kaip ir buvo minėta, pasikeitusi valdžia dirbs tik pusę metų, nes artėja tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai, didžioji dalis skaitytojų rinkosi neutralų atsakymą: „Tegu įrodo, ką gali, o per rinkimus aš įvertinsiu jų pastangas.“ Sakoma, kad viščiukai skaičiuojami rudenį, taigi 30 procentų (63) apklaustųjų, nors ir ne rudenį, o kovo mėnesį, rimtai įvertins politikų darbą.
Aukštuose postuose sėdinčiai Savivaldybės valdžiai reikėtų susimąstyti ir galbūt kažką keisti, nes 19 procentų (39) „Plungės“ skaitytojų teigė, jog šia valdžia nepasitiki.
Dažnai tenka girdėti žmones kalbant apie politiką ir valdžią. Ir jau nieko nestebina įsitikinimai, kad gražios kalbos, pažadai ir oponentų kritika skamba tol, kol dar nėra atsidūrę kitoje barikadų pusėje. Taigi kad 16 procentų (34) skaitytojų pasirinko atsakymą: „Nematau skirtumo, manau, kad kalnų nenuvers – dirbs kaip ir buvusioji valdžia“, stebėtis ir nereikėtų.
12 procentų (25) respondentų svarstė, jog tokių pokyčių seniai reikėjo. Tiek pat iš valdžios tikisi rimtų darbų sprendžiant vieną svarbiausių miesto problemų – tunelio po geležinkeliu statybą. Šie atsakymai byloja, kad kažkas savo darbo nedirbo ir prarado pasitikėjimą, o kažkam dar yra laiko prisirinkti daugiau pliusiukų į savo sąskaitą.
Suprantama, jog perversmai visada reiškia ir neplanuotas išlaidas. Taigi 11 procentų (21) svetainėje www. laikrastisplunge.lt apsilankiusių ir apklausoje dalyvavusių skaitytojų išsakė nuomonę, kad valdžios pokyčiai – neracionalus sprendimas, nes iki savivaldos rinkimų liko mažai laiko.
Apibendrinant galima pasakyti tik tiek, kad politikams dar yra laiko pasimokyti iš savo ar kitų klaidų, o rinkėjams juos dar akyliau sekti.
Interneto svetainėje www.laikrastisplunge.lt jau galite pareikšti savo nuomonę kitu aktualiu klausimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. prie parašė:

    nepasitikejimo prisideda ir zurnaliugos iskraipantys faktus politiku naudai zmones palikdami durneliu vietoi

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas