Ugnis daugiavaikę šeimą paliko be namų

Parašė:  2020-07-02

Sekmadienio rytą liepsnos pasiglemžė daugiavaikės šeimos, gyvenančios Palūkalnio kaime, Tverų seniūnijoje, namus.
Ugnis gyvenamajame pastate įsisiautėjo tuo metu, kai šeimininkai buvo ganykloje. Vyresnieji vaikai, pajutę kilusį gaisrą, suskubo gelbėti mažuosius: išdaužę lango stiklą broliai iš namo išvedė vienuolikametę sesutę ir devynerių metų broliuką.
Kaip rašoma Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos suvestinėje, pranešimas apie gaisrą ugniagesius pasiekė birželio 28 dieną 9.16 val.
Gaisrinėms mašinoms pasiekus nuošalų kaimą, pastatas jau buvo apimtas atviros liepsnos.
Vieną iš vyresniųjų brolių, kuris dauždamas lango stiklą susipjaustė ranką ir koją, greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.
Prieš keletą metų sudegė šios šeimos vasarnamis. Šį kartą nuostoliai didesni: palūkalniškiai neteko gyvenamojo pastato. Ugnyje pražuvo dokumentai, drabužiai, baldai, apyvokos daiktai.
„Žmonės liko stovėti taip, kaip išbėgo gelbėdamiesi“, – sakė Tverų seniūnas Antanas Zalepūgas.
Spėjama, kad gaisras namuose kilo dėl elektros instaliacijos gedimo.
Palūkalniškiai socialiniams darbuotojams, atskubėjusiems nelaimės dieną, kalbėjo, kad jais pasirūpins artimieji. Kiek žinoma, naktį po gaisro šeima praleido Drobūkščių kaime (Telšių r.).
Namų netekusioje šeimoje – devyni vaikai. Vyriausiasis ūkininkauja, kiti aštuoni mokosi.
Kaip pasakojo Tverų seniūnijos socialinė darbuotoja Zofija Kuzminskienė, šeima namuose buvo pasidariusi remontą, pasigerinusi gyvenimo sąlygas.
Prieš keletą metų Savivaldybė šeimai buvo nupirkusi namą, bet tėvai atsisakė keltis gyventi į jiems nepatikusią sodybą. Dar kartą pagalbos ranka palūkalniškiams ištiesta įrengiant 4 tūkst. eurų kainavusį artezinį gręžinį.
Pirmadienį kartu su seniūnu A. Zalepūgu Palūkalnyje lankėsi meras Antanas Černeckis. Valdžia, pasitarusi su nukentėjusiais gyventojais, mėgins išsiaiškinti, kokios pagalbos jiems iš Savivaldybės reikia labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kokias regioninės kultūros žaizdas atvėrė pandemija? (6)

Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys, Lietuvos […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ingrida Šimonytė paskelbė kandidatų į ministrus sąrašą. Kaip vertinate tokios sudėties ministrų kabinetą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas