V. Nekrašo elgesi vertins Etikos komisija

Parašė:  2008-12-31

Gruodžio 23-iaja posedžiave Savivaldybes tarybos nariai pacioje posedžio pabaigoje prabilo apie savo kolegos Visvaldo Nekrašo, švelniai tariant, neetiška elgesi. Siulyma V. Nekrašo pastaruju savaiciu poelgius pavesti apsvarstyti Savivaldybes etikos komisijai pateike Audrius Klišonis.
Priminsime, jog Savivaldybes tarybos nario, buvusio Seimo nario, UAB Plunges sveikatos centro gydytojo psichiatro V. Nekrašo elgesys pastaruoju metu prasilenkia ne tik su etika, bet ir su sveiku protu. Visu pirma, gruodžio 15-aja i Plunges ligonines priemimo skyriu del sumušimu kreipesi Plunges sveikatos centro slaugytoja, pranešusi, jog ja konflikto metu darbe sumuše V. Nekrašas. Nors jau kita diena moteris paneige, jog gydytojas prieš ja smurtavo, ivykis vis delto buvo užfiksuotas ir ligonines priemimo skyriuje, ir policijoje.
Po poros dienu – ankstyva gruodžio 18-osios ryta – V. Nekrašas isivele jau i kita plungiškius šokiravusi skandala. I savo namus išsikvietes greitaja medicinos pagalba ir policijos pareigunus, gydytojas pro duris laukan išstume visiškai nuoga ta pacia slaugytoja. Ši ivyki taip pat užfiksavo medikai, policininkai, ji paviešino žiniasklaida. Tiesa, tanakt kviesdamas specialiasias tarnybas, V. Nekrašas pageidavo, kad dalyvautu ir žurnalistai. Vadinasi, sieke, kad viskas iškiltu viešumon.
Gruodžio 23-iaja vykusiame Savivaldybes tarybos posedyje nedalyvavo nei V. Nekrašas, nei jo žmona, UAB Plunges sveikatos centro direktore Irena Nekrašiene. Gal po tokiu spektakliu „sarmatijosi“ kolegoms i akis pažiureti?..
Kelias valandas trukusio posedžio metu apie V. Nekrašo „šposus“ net neužsiminta – lyg nieko nebutu nutike, lyg daktaras, Lietuvos socialdemokratu sajungos Plunges skyriaus pirmininkas, Plunges „Lions“ klubo narys, nebutu suteršes Savivaldybes tarybos nario vardo. Tik pacioje posedžio pabaigoje, kai posedžiautojai jau užverte visus dokumentus, žodi ta tema ryžosi tarti A. Klišonis. Anot jo, taryba neturetu likti abejinga V. Nekrašo elgesiui. „Kas vyko, susije su vienu iš musu, todel tai visos Savivaldybes tarybos garbes reikalas“, – sake A. Klišonis.
Nutarta, kad V. Nekrašo elgesi turetu apsvarstyti Etikos komisija, kuriai pirmininkauja tarybos nare Mare Valaitiene. „Tu, Maryte, ten atsargiai su tuo Nekrašu“, – juokais perspejo kažkuris iš kolegu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas