„Viena šalelė, o toks kalbos ir drabužio margumas!“

Parašė: Plungės lopšelio-darželio „Rūtelė“ inf. 2017-03-07

Norėdami priminti gimtojo krašto tradicijas, tautinių rūbų spalvas, žemaičių tarmės skambumą ir supažindinti su kitais regionais, vaikus pakvietėme į šventę , o toks kalbos ir drabužio margumas!
Renginiui ruošėsi visa darželio bendruomenė: vaikai su tėveliais kūrė tautines lėlytes, piešė, spalvino tautinius kostiumus, mokėsi tarmiškų eilių.
Šventės dieną visi buvo pasveikinti auklėtojų: Daivos Gailienės, Liudos Pakalniškytės, Aušros Martinkienės, ir mergaičių: Paulinos, Akvilės, Justės – pašokta kepurinė. Vaikai deklamavo žemaitiškas eiles, šoko šokius ir klausėsi pasakojimų apie tautinius kostiumus, kuriuos pristatė renginio vedėja Asta Vyšniauskienė, o jai padėjo auklėtojos ir Paulinos mama Kristina.
Darželio auklėtiniai turėjo galimybę išgirsti dzūkų ir suvalkiečių tarmes: direktorės pavaduotoja ugdymui Asta Baltuonienė dzūkiškai papasakojo savo vaikystės nutikimą ir padainavo dainą, o auklėtojos padėjėja Violeta Gelžinienė pasekė pasaką.
Džiugu, kad ši šventė vaikams suteikė ne tik žinių, bet ir džiugių emocijų, o visą bendruomenę sutelkė naujiems darbams ir projektams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Piniginių tuštėjimo metas (0)

Štai ir viskas – vasara skaičiuoja paskutines savaites, rūsiuose rikiuojasi gėrybių atsargos. Nelabai patinka nuolatinė drėgmė, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dėl draugystės su miestu partneriu Krasnogorsku rajono Savivaldybė vėl kalama prie kryžiaus. Ar reikia nutraukti 17 metų besitęsiantį bendradarbiavimą su šiuo Rusijos miestu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas