Vienuolika metų tarnavusį kleboną pakeis naujas

Parašė:  2009-07-24

Artimiausiu metu daugelyje Žemaičių Kalvarijos dekanato parapijų tarnystę pradės nauji kunigai. Beveik visi dvasininkai keisis ir Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Vienuolika metų mūsų parapijai tarnavusį kleboną, parapijos administratorių kan. Donatą Stulpiną pakeis iš Kvėdarnos parapijos atvyksiantis kunigas Julius Meškauskas. Permainos vykdomos Telšių vyskupo Jono Borutos SJ sprendimu. Dvasininkai keičiami kone visose Telšių vyskupijos parapijose. Pokyčiai įsigalios, paskelbus leidinyje „Bažnyčios žinios“.
Redakcijos žiniomis, Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijai vadovavęs kunigas kanauninkas D. Stulpinas iškeliamas į Švėkšnos parapiją.
Plungės bažnyčią, ko gero, paliks ir du jaunesni kunigai – vikaru dirbęs Eduardas Steponavičius ir kunigas, religijos mokslų magistras Juozas Deveikis. E. Steponavičius siunčiamas į Upynos parapiją Šilalės rajone. Ten jam paskirtos klebono pareigos, be to, aptarnaus Girdiškės ir Varsėdžių parapijas. J. Deveikis išvyks į Klaipėdą – jis paskirtas Šv. Kazimiero parapijos vikaru.
Tarnauti į Plungę atvyks du vikarai iš Klaipėdos – kunigas, religijos mokslų magistras Andrejus Lazarevas (iš Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos) ir kunigas, religijos mokslų magistras Mindaugas Stonys 
(iš Klaipėdos Kristaus Karaliaus parapijos). Manoma, kad Plungėje rezidentu dirbs ir dabartinis Platelių bei Beržoro parapijų klebonas Valerijonas Rima.
Kunigas Gediminas Norvilas, administravęs Alsėdžių ir Gegrėnų parapijas, ko gero, dirbs Šateikių ir Gintališkės parapijų klebonu. Dabartinis šių dviejų parapijų administratorius, religijos mokslų magistras Virginijus Būta iškeliamas į Telšių Šv. Antano Paduviečio parapiją. Į Alsėdžių ir Gegrėnų parapijas iš Tverų turėtų atvykti kunigas, religijos mokslų magistras Edgaras Petkevičius. Į Platelių ir Beržoro parapijas iš Salantų persikels kunigas Saulius Katkus. Kulių parapijos klebonas Jonas Baginskas paskirtas Žlibinų ir Kantaučių parapijų administratoriumi.
Permainos laukia ir Rietavo tikinčiųjų. Rietavo parapijos klebonas Egidijus Jurgelevičius iškeliamas į Mažeikių rajono Židikų parapiją, vikaras Vytautas Tamašauskas išvyksta tarnauti vikaru į Palangos bažnyčią. Naujieji kunigai į Rietavą atvyks iš Upynos parapijos. Klebono pareigas eis kunigas Antanas Gutkauskas, vikaro – kunigas Arvydas Mačiulis.
Tverų parapijoje E. Petkevičių pakeis kunigas Darius Povilaitis, kuris atvyks iš Skuodo rajono Lenkimų parapijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas