Ketvirtadienį prieš pietus ne vieno plungiškio ir miesto svečio dėmesį patraukė dvi viena po kitos dideliu greičiu po miestą dažnai lėkusios policijos mašinos įjungtais švyturėliais.
Žmonės spėliojo, pečiais traukė ir vienas kito klausinėjo, kas nutiko – gal eismo įvykis, gal nusikaltėlį persekioja? Vairuotojai skubantiems policijos automobiliams traukėsi iš kelio.
Apie nekasdienį subruzdimą paaiškino Plungės policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Kelių policijos poskyrio viršininkas Algirdas Puidokas. „Dėl artėjančio krepšinio čempionato tądien vyko akcija „Specialieji garsiniai ir šviesos signalai“. Tad siekta patikrinti vairuotojų budrumą, garantuoti saugų transporto priemonių judėjimą gatvėse“, – pasakojo pareigūnas.
Pasak A. Puidoko, tokia akcija surengta visoje Lietuvoje. Policijos pareigūnai ruošiasi deramai sutikti garbius svečius ir, jei prireiktų, lydėti delegacijų transporto priemones.
Apie valandą Plungės gatvėmis ir rajono keliais važinėjo du policijos automobiliai įjungtais šviesos ir garso signalais. Antrasis – tam atvejui, jei vairuotojai nederamai elgtųsi, nepraleistų tarnybinės mašinos. Tada stabdytų ir baustų. Anot policijos pareigūnų, vienam vairuotojui iš Plungės, nepraleidusiam mašinų įjungtais švyturėliais, taip ir nutiko.
A. Puidokas teigė, kad plungiškiai gana tvarkingai važinėja, pakankamai supratingi ir duoda kelią skubantiems tarnybų automobiliams. Tad galima teigti, kad artėjančiam krepšinio čempionatui Plungės policijos pareigūnai tinkamai pasirengę.