Birželio 16-ąją Palangoje po keturias dienas trukusių įtemptų kovų baigėsi XXII šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2026“. Jo metu organizuotame C turnyre, skirtame dalyviams iki 10 metų amžiaus (su įskaita iki 8 metų amžiaus), dalyvavo ir du Plungės sporto ir rekreacijos centro (toliau – Plungės SRC) ugdytiniai: aštuonerių metų Gustas Motiejauskas ir šešerių Elonas Girčys.
Šis turnyras, kuriame varžėsi 51 dalyvis, buvo vykdomas su greitųjų šachmatų laiko kontrole, šveicariška sistema žaidžiant 9 ratus. Pirmą dieną buvo žaidžiamos 3 partijos, o kitas tris dienas – po 2 partijas.
Rūtos CHARECKAJOS asmeninio archyvo nuotr.
Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Plungė“ 2026 m. birželio 23 d. numeryje (Nr.47)




