Praėjusį savaitgalį dainavo, šoko, per Plungę žygiavo Miesto šventės dalyviai. Žinoma, daugiausiai buvo žiūrovų, bet jie širdyje taip pat džiaugėsi tokiu smagumu, tokiu linksmu susibūrimu, tokiu dainininkų ir šokėjų gausumu.
Labai smagu, kad Miesto šventėje jau ne pirmus metus dalyvavo medžiotojai, kuriuos vienija Plungės rajono medžiotojų ir žvejų draugija. Skaitytojams privalau pasakyti, jog pastebima (matyti iš apklausų), kad visuomenėje daugėja pritariančių medžioklei. O „Plungės“ laikraščiui savo mintis apie medžioklę ir medžiotojų vaišes išsakė neeiliniai šventės svečiai.
Tačiau prieš tai pakalbinau Plungės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininką Saulių Vengalį.
Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Plungė“ 2026 m. birželio 26 d. numeryje (Nr.48)




